LAJMI I FUNDIT:
Chris Martin

Chris Martin

27 Artikuj

Info

Chris Martin, u lind më 02 mars të vitit 1977

Chris Martin e quan Rihannan këngëtarja më e mirë e të gjitha kohërave, pak para rikthimit të saj në skenë

Chris Martin e quan Rihannan këngëtarja më e mirë e të gjitha kohërave, pak para rikthimit të saj në skenë

Yjet
Chris Martin bleu helmetën që Forest Whitaker e përdori në filmin “Star Wars” dhe e dhuroi atë për bamirësi

Chris Martin bleu helmetën që Forest Whitaker e përdori në filmin “Star Wars” dhe e dhuroi atë për bamirësi

Yjet
Emrat më të pazakontë të fëmijëve të të famshmëve

Emrat më të pazakontë të fëmijëve të të famshmëve

Trend
Gwyneth Paltrow thotë se nuk e mendonte asnjëherë se do të divorcohej nga Chris Martin

Gwyneth Paltrow thotë se nuk e mendonte asnjëherë se do të divorcohej nga Chris Martin

Yjet
Taylor Swift, Harry Styles dhe Cardi B – Tre prej 22 artistëve që do të performojnë në “Grammy Awards 2021”

Taylor Swift, Harry Styles dhe Cardi B – Tre prej 22 artistëve që do të performojnë në “Grammy Awards 2021”

Muzikë
Dakota Johnson flitet për një fejesë me Chris Martin, pasi u fotografua me unazë në gisht

Dakota Johnson flitet për një fejesë me Chris Martin, pasi u fotografua me unazë në gisht

Po Flitet
Dakota Johnson fotografohet me maskë e veshje të çuditshme në Malibu

Dakota Johnson fotografohet me maskë e veshje të çuditshme në Malibu

Yjet
Dhjetë çiftet e famshme që qëndruan miq të mirë edhe pas ndarjes

Dhjetë çiftet e famshme që qëndruan miq të mirë edhe pas ndarjes

Yjet
Kush ishin të dashurit e këngëtares Dua Lipa?!

Kush ishin të dashurit e këngëtares Dua Lipa?!

Yjet
Në kujtim të legjendës, në fund të këtij muaji mbahet koncert kushtuar Prince

Në kujtim të legjendës, në fund të këtij muaji mbahet koncert kushtuar Prince

Muzikë
Chris Martin mohon puthjen me Dua Lipën

Chris Martin mohon puthjen me Dua Lipën

Yjet
Chris Martin dhe Dua Lipa shkëmbyen puthje në prapaskenën e festivalit “Glastonbury”, The Sun shkruan se ata flirtuan me njëri-tjetrin

Chris Martin dhe Dua Lipa shkëmbyen puthje në prapaskenën e festivalit “Glastonbury”, The Sun shkruan se ata flirtuan me njëri-tjetrin

Po Flitet
Ndarjet më të bujshme të 2019-s deri më sot

Ndarjet më të bujshme të 2019-s deri më sot

Lifestyle
Dhjetë yjet që krahas ekranit dhe skenës, kanë diploma në profesione të ndryshme

Dhjetë yjet që krahas ekranit dhe skenës, kanë diploma në profesione të ndryshme

Yjet
Dua Lipa tregon se si erdhi deri tek bashkëpunimi me Chris Martinin e bendit Coldplay

Dua Lipa tregon se si erdhi deri tek bashkëpunimi me Chris Martinin e bendit Coldplay

Yjet
Dakota flet për herë të parë për lidhjen me Chris Martin: Jam shumë e lumtur

Dakota flet për herë të parë për lidhjen me Chris Martin: Jam shumë e lumtur

Po Flitet
Emrat më të çuditshëm që personazhet e famshëm ua kanë vënë fëmijëve

Emrat më të çuditshëm që personazhet e famshëm ua kanë vënë fëmijëve

Yjet
Chris Martin në lidhje me Dakota Johnson (Foto)

Chris Martin në lidhje me Dakota Johnson (Foto)

Po Flitet
Familja moderne e Gwyneth Paltrow, ish-burri dhe partneri aktual pozojnë bashkë (Foto)

Familja moderne e Gwyneth Paltrow, ish-burri dhe partneri aktual pozojnë bashkë (Foto)

Yjet
Performancë e shkëlqyeshme e Dua Lipës me Chris Martin (Video)

Performancë e shkëlqyeshme e Dua Lipës me Chris Martin (Video)

Yjet
Coldplay këndon këngën e Linkin Park, për nder të Bennington që vari veten (Video)

Coldplay këndon këngën e Linkin Park, për nder të Bennington që vari veten (Video)

Muzikë
Chris Martin e ndihmon në albumin e ri Rita Orën

Chris Martin e ndihmon në albumin e ri Rita Orën

Yjet
Thashetheme për një puthje mes Dua Lipës dhe Chris Martin

Thashetheme për një puthje mes Dua Lipës dhe Chris Martin

Po Flitet
Profili i Chris Martin: Këngëtari që vuan prej pagjumësisë, por që sheh ëndrra të pakëndshme (Video)

Profili i Chris Martin: Këngëtari që vuan prej pagjumësisë, por që sheh ëndrra të pakëndshme (Video)

Yjet