LAJMI I FUNDIT:

Eugent Bushpepa me performancë të shkëlqyer në Amsterdam

Eugent Bushpepa me performancë të shkëlqyer në Amsterdam

Këngëtari i njohur i muzikës ‘rock’, Eugent Bushpepa është duke bërë përgatitjet për interpretimin e tij në “Eurovision 2018”.

Reklama

Ai do të përfaqësojë Shqipërinë me këngën “Mall”, të cilën do ta interpretojë në natën e parë gjysmëfinale të “Eurovisionit”, më 8 maj.

Foto: Eugent Bushpepa/Instagram

Ndërkohë, së fundmi Bushpepa ka promovuar këngën e tij në Amstardam të Holandës, në një sallë me mijëra të pranishëm.

Në videot e publikuara në rrjetet sociale, shihet se Eugenti ka dhuruar një interpretim të zjarrtë, gjersa ka arritur të rrëmbejë duartrokitjet e publikut.

Kënga “Mall” është suportuar shumë nga fansat e “Eurovisionit”, dhe është parë si një ndër pretendentet më të fuqishme për ta prekur finalen.

Kujtojmë që Shqipëria nuk e shijon finale e “Eurovisionit” që nga viti 2015, vit në të cilin u përfaqësua nga Elhaida Dani me këngën “I’m Alive”. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Fyerjet e rënda ndaj Alban dhe Beatrix Ramosajt në emision, Albëria paralajmëron se do të ndiqet rruga ligjore kundër Albano Bogdos

Fyerjet e rënda ndaj Alban dhe Beatrix Ramosajt në emision, Albëria paralajmëron se do të ndiqet rruga ligjore kundër Albano Bogdos

Magazina
Zbulohet historia e 'gruas' së re të Kanye West: Bianca Censori është fëmija i një familje famëkeqe kriminele, xhaxhai i së cilës quhej

Zbulohet historia e 'gruas' së re të Kanye West: Bianca Censori është fëmija i një familje famëkeqe kriminele, xhaxhai i së cilës quhej "Al Capone i Melburnit"

Magazina
Një nga femrat më të bukura të Hollywoodit, sot e shpërfytyruar nga lufta me kancerin - Linda Evangelista flet për ndryshimet që ia shkaktuan operacionet

Një nga femrat më të bukura të Hollywoodit, sot e shpërfytyruar nga lufta me kancerin - Linda Evangelista flet për ndryshimet që ia shkaktuan operacionet

Magazina
Ndërkohë që Messi mban distancë me modelet, reagimi emocionues i Antonelas kur sheh David Beckham kapet në kamera

Ndërkohë që Messi mban distancë me modelet, reagimi emocionues i Antonelas kur sheh David Beckham kapet në kamera

Magazina
Blero publikon foto nga darka romantike me të dashurën e re

Blero publikon foto nga darka romantike me të dashurën e re

Magazina
Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Magazina
Kalo në kategori