Këngëtari i njohur Ermal Fejzullahu ka vendosur që muajin e parë të viti ta nisë me pushime.

Ai ka vendosur që bashkë me gruan dhe fëmijët e tij të shkojnë në Dubai, për të shijuar motin e ngrohtë.

Çifti janë mjaft të ndjekur edhe në rrjetet sociale, në të cilat janë mjaft aktivë.

View this post on Instagram

Family before everything ….

A post shared by Ermal Fejzullahu (@ermal.fejzullahu) on Jan 24, 2019 at 6:15am PST

Ata kanë ndarë me ndjekësit e tyre në rrjetin social Instagram, çastet e këndshme që po kalojnë së bashku.

Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

Familja duken shumë të lumtur për kohën që po shpenzojnë së bashku, duke pasur parasysh që gjatë sezoneve, Ermali është shumë i ngarkuar.

Ermali përndryshe është mjaft aktiv me projekte të shumta muzikore, si dhe koncerte.

Në muajt në vazhdim, ai pritet të sjellë për fansat projektin e tij të ri muzikor. /Telegrafi/

View this post on Instagram

☀️

A post shared by Ermal Fejzullahu (@ermal.fejzullahu) on Jan 25, 2019 at 4:18am PST