LAJMI I FUNDIT:

Enis Bardhi gjen golin e parë në Turqi me fanellën e Trabzonspor

Enis Bardhi gjen golin e parë në Turqi me fanellën e Trabzonspor

Enis Bardhi ka lënë Levante në këtë afat kalimtar për të kaluar te Trabzonspor.

Reklama

Klubi i njohur është kampion aktual, po luan si mysafir i Antalyaspor, ku është duke pësuar më rezultat 2-1 pas 45 minutash.

Enis Bardhi nuk e nisi nga minuta e parë, por u fut në lojë në minutën e 43-të.

Ai arriti të shënojë në pjesën e parë pasi ishin pesë minuta lojë shtesë.

Për vendasit në bankë janë Admir Mehmedi dhe mbrojtësi i talentuar kosovar Amar Gërxhaliu. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Bellingham pyetet nga gazetarët se kush është futbollisti më i mirë në botë? Përgjigja e tij i befason të gjithë

Bellingham pyetet nga gazetarët se kush është futbollisti më i mirë në botë? Përgjigja e tij i befason të gjithë

La Liga
Rregulli i Ligës Premier që mund të bëjë që ndeshja mes Tottenhamit dhe Liverpoolit të riluhet

Rregulli i Ligës Premier që mund të bëjë që ndeshja mes Tottenhamit dhe Liverpoolit të riluhet

Premier League
Merret vendimi brutal ndaj gjyqtarit që bëri gabimin trashanik në ndeshjen Tottenham-Liverpool

Merret vendimi brutal ndaj gjyqtarit që bëri gabimin trashanik në ndeshjen Tottenham-Liverpool

Premier League
Arsyeja e çuditshme pse Lamine Yamal ‘u zhduk’ për nëntë minuta në ndeshjen Porto-Barcelona

Arsyeja e çuditshme pse Lamine Yamal ‘u zhduk’ për nëntë minuta në ndeshjen Porto-Barcelona

Liga e Kampionëve
Mikrofonat zbulojnë fjalët që Gavi ia tha Lewandowskit gjatë ndeshjes: Edhe pse 16 vite më i ri, spanjolli e ofendon polakun

Mikrofonat zbulojnë fjalët që Gavi ia tha Lewandowskit gjatë ndeshjes: Edhe pse 16 vite më i ri, spanjolli e ofendon polakun

La Liga
Arbnor Muja shënon golin e parë në Ligën e Kampionëve - driblim dhe goditje e saktë që përfundoi në rrjetë

Arbnor Muja shënon golin e parë në Ligën e Kampionëve - driblim dhe goditje e saktë që përfundoi në rrjetë

Liga e Kampionëve
Kalo në kategori