LAJMI I FUNDIT:

E pazakontë në Big Brother VIP Albania: Erjola përgatit hallvën e “vdekjes” për çiftin Ilnisa-Meriton

E pazakontë në Big Brother VIP Albania: Erjola përgatit hallvën e “vdekjes” për çiftin Ilnisa-Meriton

Në një shtëpi ku tensioni dhe emocionet janë gjithmonë në pikën e lartë, Erjola Doçi, një nga pjesëmarrëset e Big Brother VIP Albania, ka shfaqur një sjellje të pazakontë duke përgatitur hallvë për çiftin Ilnisa Agolli dhe Meriton Mjekiqi, të cilën ajo i ka quajtur “të vdekur”.

Ky akt i ndodhur në shtëpinë e Big Brother ka shpërthyer një furtunë komente dhe emocionesh midis pjesëmarrësve dhe ka bërë që shtëpia të jetë në qendër të vëmendjes së mediave dhe shikuesve.


Erjola, e cila është një nga të nominuarat për eliminim këtë javë, ka zgjedhur të shprehë indiferencën dhe kritikën e saj ndaj çiftit Ilnisa-Meriton duke përgatitur hallvë, një ëmbëlsirë tradicionale shqiptare e rezervuar zakonisht për momente të rëndësishme dhe ceremonitë mortore.

Gjithçka ka nisur kur Erjola ka vendosur të bëjë një deklaratë të fortë për Ilnisën dhe Meritonin, duke i cilësuar ata si “të vdekur”. Në një shenjë ironie dhe provokimi, ajo ka vendosur të gatuajë hallvë, një veprim që ka shokuar të tjerët në shtëpi dhe ka nxitur një reagim të fuqishëm nga Meritoni.

Reagimi i Meritonit ka qenë i ashpër, duke shprehur zhgënjimin dhe ofendimin ndaj këtij veprimi të Erjolës. Çifti ka hyrë në një debat të hapur, duke shkëmbyer fjalë të ashpra dhe emocione të forta, duke bërë që gjendja e tensionuar të arrijë kulmin.

Ndërsa Erjola Doçi ka vendosur t’i dalë përballë situatës me një sjellje sfiduese, është ende pa ditur se si ky incident do të ndikojë në fatin e saj në votimin për eliminim në fund të javës. Për shikuesit, ky moment ka shtuar emocionet dhe intrigat në shtëpinë e Big Brother VIP Albania dhe ka krijuar pritshmëri të mëtejshme për zhvillimet e ardhshme në këtë reality-show të ndjekur me interes nga publiku. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë

"Më shumë nuk ka vend" - Xhensila Myrtezaj dërgon mesazh për Bes Kallakun në fotografinë me dy fëmijët e saj

Magazina
Iu nënshtrua një ndërhyrjeje kirurgjikale, Dea Mishel tregon gjendjen përmes një fotografie

Iu nënshtrua një ndërhyrjeje kirurgjikale, Dea Mishel tregon gjendjen përmes një fotografie

Magazina

"Prindërit e Bardhit nuk duan bërllogun që lanë të tjerët, nuk je e denjë" - Sara Gjordeni me përgjigje epike për ndjekësin

Magazina
“Besi dhe Xhensila kanë pasuri të jashtëzakonshme, po ndahen për ta fshehur, Ilir Meta përfshihet këtu”, avokati i njohur befason me deklaratën

“Besi dhe Xhensila kanë pasuri të jashtëzakonshme, po ndahen për ta fshehur, Ilir Meta përfshihet këtu”, avokati i njohur befason me deklaratën

Magazina
Meritoni kërkon nominim kokë më kokë me Heidin, reagon ashpër Romeo

Meritoni kërkon nominim kokë më kokë me Heidin, reagon ashpër Romeo

Magazina
Spekulime për shtatzëni: Bora Zemani me duar në bark u përgjigjet komentuesve

Spekulime për shtatzëni: Bora Zemani me duar në bark u përgjigjet komentuesve

Magazina
Kalo në kategori