LAJMI I FUNDIT:

Duke u mbajtur për dore dhe shumë të afërt – forcohen thashethemet për lidhjen e Lukakut me Megan Thee Stallion

Duke u mbajtur për dore dhe shumë të afërt – forcohen thashethemet për lidhjen e Lukakut me Megan Thee Stallion
(Foto: Twitter/Pop Base)

Futbollisti belg, Romelu Lukaku, është shoqëruar me yllin e muzikës pop, Megan Thee Stallion, në ceremoninë martesorë të Lautaro Martinez.

Reklama

Menjëherë pas dasmës, mediat kanë nisur të spekulojnë për një lidhje të mundshme mes sulmuesit të Interit dhe këngëtares.

Lukaku hedh dyshimet mbi një lidhje të mundshme me Megan Thee Stallion, pasi shihen bashkë në dasmën e shokut të skuadrës
Lexo po ashtu Lukaku hedh dyshimet mbi një lidhje të mundshme me Megan Thee Stallion, pasi shihen bashkë në dasmën e shokut të skuadrës
(Foto: Twitter/MEFeater Magazine)

Për më shumë, siç ka transmetuar Marca, dyshja kanë kontratë me ‘Roc Nation’, agjencia e menaxhimit dhe shtëpia diskografike në pronësi të Jay-Z, që ka shumë të ngjarë të jetë ndërmjetësuesi i njohjes së tyre.

Brenda martesës së Lautaro Martinez
Lexo po ashtu Brenda martesës së Lautaro Martinez

Lukaku kohë më parë u nda me të dashurën e tij prej pesë vitesh, Sarah Mens, ndërkohë që Megan ishte parë në një ndeshje të Interit.

(Foto: Twitter/Pop Base)

Imazhet e publikuara në rrjetet sociale nga dasma e Lautaros me Agustina Gandolfo, i kanë forcuar spekulimet duke qenë se 28-vjeçarja dhe futbollisti janë fotografuar të kapur për dore. /Telegrafi/

(Foto: Twitter/Pop Base)

Në trend Magazina

Më shumë
Granit Xhaka feston ditëlindjen, bashkëshortja i bën urimin romantik

Granit Xhaka feston ditëlindjen, bashkëshortja i bën urimin romantik

Magazina
Xhuli tregon anën tjetër të saj: Kam mbaruar Mjekësinë e Përgjithshme dhe kam punuar si doktoreshë në Finlandë

Xhuli tregon anën tjetër të saj: Kam mbaruar Mjekësinë e Përgjithshme dhe kam punuar si doktoreshë në Finlandë

Magazina
Selena Gomez dhe Hailey Bieber shmangin një takim të pakëndshëm me njëra-tjetrën, teksa të dyja marrin pjesë në të njëjtën festë në Paris

Selena Gomez dhe Hailey Bieber shmangin një takim të pakëndshëm me njëra-tjetrën, teksa të dyja marrin pjesë në të njëjtën festë në Paris

Magazina
Kim Kardashian fokuson linjat e tonifikuara të trupit në imazhet e reja

Kim Kardashian fokuson linjat e tonifikuara të trupit në imazhet e reja

Magazina
Nicole Scherzinger mbulohet me gjak dhe shpërthen në lot gjatë performancës në West End

Nicole Scherzinger mbulohet me gjak dhe shpërthen në lot gjatë performancës në West End

Magazina
Tayna nuk lë vend për imagjinatë në imazhet e reja nga pushimet

Tayna nuk lë vend për imagjinatë në imazhet e reja nga pushimet

Magazina
Kalo në kategori