LAJMI I FUNDIT:

Pamje nga dasma e Lautaro Martinez me Agustina Gandolfo

Pamje nga dasma e Lautaro Martinez me Agustina Gandolfo
(Foto: Instagram/lautaromartinez)

Lautaro Martinez është duke u përgatitur për finalen e Ligës së Kampionëve me stil – duke bërë hapin e madh në jetën private.

Reklama

Sulmuesi i Interit është martuar me partneren e tij, Agustina Gandolfo, në lokacionin e popullarizuar të liqenit Como në Itali.

Në ceremoninë martesore të futbollistit argjentinas ishin të pranishëm personalitete të njohura nga bota e futbollit, por edhe nga fusha tjera.

(Foto: Instagram/lautaromartinez)

Lautaro u njoftua me tashmë gruan e tij, Agustina, pak kohë pasi u transferua te Interi në vitin 2018.

Katar: Partnerja e futbollistit Lautaro Martinez detyrohet të shkojë në spital pasi gëlltiti copa xhami që iu gjetën në pije
Lexo po ashtu Katar: Partnerja e futbollistit Lautaro Martinez detyrohet të shkojë në spital pasi gëlltiti copa xhami që iu gjetën në pije

Çifti ka një vajzë bashkë të quajtur Nina, e cila ka lindur në shkurt të vitit 2021.

(Foto: Instagram/lautaromartinez)

Ata vendosën të martoheshin në fundjavë, ndërsa në rrjetet sociale janë shpërndarë imazhe nga ceremonia e martesës së tyre.

Hapi i rëndësishëm në jetën private pritet t’i ndihmojë Lautaros në finalen e Ligës së Kampionëve kundër Manchester Cityt që zhvillohet më 10 qershor në Stamboll. /Telegrafi/

(Foto: Instagram/lautaromartinez)

(Foto: Instagram/lautaromartinez)

Në trend Magazina

Më shumë
Linda Halimi tregon se si reagon kur flirtojnë me të në prani të bashkëshortit: Vetëm ia bëj me sy dhe ai e di

Linda Halimi tregon se si reagon kur flirtojnë me të në prani të bashkëshortit: Vetëm ia bëj me sy dhe ai e di

Magazina
Kanye West shkel ligjin italian kundër terrorizmit duke mbajtur vazhdimisht maskë në fytyrë, mund të dënohet me gjobë

Kanye West shkel ligjin italian kundër terrorizmit duke mbajtur vazhdimisht maskë në fytyrë, mund të dënohet me gjobë

Magazina
Efi zbulon se nuk ka më miqësi me Luizin dhe Kiarën: Nuk dua të flas më për këtë pjesë

Efi zbulon se nuk ka më miqësi me Luizin dhe Kiarën: Nuk dua të flas më për këtë pjesë

Magazina
Noizy pas ngjarjeve në veri: Zot mos na provo, por nëse duhet jemi gjithmonë gati

Noizy pas ngjarjeve në veri: Zot mos na provo, por nëse duhet jemi gjithmonë gati

Magazina
Edon Shileku heq dorë nga identiteti

Edon Shileku heq dorë nga identiteti "Victoria Owns" me të cilin u shfaq në Big Brother VIP Kosova

Magazina
Thuhet se lidhja e Leonardo DiCaprios me Vittoria Ceretti po bëhet serioze

Thuhet se lidhja e Leonardo DiCaprios me Vittoria Ceretti po bëhet serioze

Magazina
Kalo në kategori