LAJMI I FUNDIT:

Lukaku hedh dyshimet mbi një lidhje të mundshme me Megan Thee Stallion, pasi shihen bashkë në dasmën e shokut të skuadrës

Lukaku hedh dyshimet mbi një lidhje të mundshme me Megan Thee Stallion, pasi shihen bashkë në dasmën e shokut të skuadrës

Sulmuesi i Interit, Romelu Lukaku, u pa me yllin e muzikës pop, Megan Thee Stallion, teksa ishte në dasmën e një shoku të skuadrës të hënën.

Reklama

Ata të dy kanë kontratë menaxhimi me ‘Roc Nation’, agjencia e menaxhimit dhe shtëpia diskografike në pronësi të reperit Jay-Z, që ka shumë të ngjarë të jetë ndërmjetësuesi i njohjes mes tyre, shkruan Marca.

Stallion, 28 vjeçe, kohët e fundit mori pjesë në një ndeshje të Interit, megjithëse nuk ka asnjë konfirmim nëse ajo është në lidhje me yllin e futbollit, i cili së fundmi u nda me të dashurën e tij prej pesë vitesh, Sarah Mens.

Megan ishte në lidhje me reperin tjetër Pardison Fontaine për më shumë se dy vjet përpara se thashethemet e ndarjes të nisnin në shkurt, pasi ajo e largoi atë nga lista e saj e ndjekësve në rrjetet sociale.

Lukaku, 30 vjeç, nuk ndan shumë gjëra me publikun për jetën e tij personale, por së fundmi zbuloi se ka një djalë të dytë, të quajtur Jordan i cili është një vjeç, përveç Romeos pesë vjeçar i cili ka qenë i ditur më tani për publikun.

Ai e mbajti ceremoninë private për më shumë se një vit.

Është e paqartë nëse dyshja morën pjesë në martesën e sulmuesit të Interit, Lautaro Martinez si çift, por ishin padyshim në mesin e familjes mbretërore.

Kush mori pjesë në dasmën e Lautaro Martinez?

Lionel Messi dhe gruaja Antonela Roccuzzo gjithashtu mund të kenë marrë pjesë në ceremoninë e bashkëlojtarit të tij në Argjentinë.

Dasma u zhvillua në një hotel me pesë yje në Como të Italisë. Pritej të merrnin pjesë mbi 120 të ftuar.

Martinez, 25 vjeç, u martua me Agustina Gandolfo, një modele argjentinase. Ajo është një vit më e madhe se sulmuesi.

Të pranishëm në ceremoni ishin edhe disa bashkëlojtarë të tjerë të Interit dhe Argjentinës, duke përfshirë portierin Emiliano Martinez.

Lukaku po përgatitet për finalen e Ligës së Kampionëve të shtunën, më 10 qershor. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Adrola Dushi pëson një incident: Për herë të parë në jetën time mendova se mund të mos kisha të tjera minuta këtu

Adrola Dushi pëson një incident: Për herë të parë në jetën time mendova se mund të mos kisha të tjera minuta këtu

Magazina
Edon Shileku heq dorë nga identiteti

Edon Shileku heq dorë nga identiteti "Victoria Owns" me të cilin u shfaq në Big Brother VIP Kosova

Magazina
Vajza e Madonnas, Lourdes Leon merr vëmendje me paraqitjen e saj në Madrid

Vajza e Madonnas, Lourdes Leon merr vëmendje me paraqitjen e saj në Madrid

Magazina
Jordyn Woods vjen me fotografi

Jordyn Woods vjen me fotografi "të zjarrta" për ditëlindjen e 26-të

Magazina
Fero tregon se është nisur për në Arabinë Saudite

Fero tregon se është nisur për në Arabinë Saudite

Magazina
Publikohet traileri i filmit

Publikohet traileri i filmit "Në kuadër të dashurisë", premiera nga 9 tetori

Magazina
Kalo në kategori