LAJMI I FUNDIT:

Donald Veshaj reagon pas sulmit ndaj Top Channel

Donald Veshaj reagon pas sulmit ndaj Top Channel

Pranë televizioni Top Channel ka ndodhur një vrasje mbrëmjen e së dielës.

Roja i sigurisë së objektit është vrarë në rrethana ende të paqarta, teksa krismat e kësaj ngjarje u dëgjuan edhe në transmetim direkt të shtëpisë së Big Brother VIP Albania, që ndodhej aty pranë.


Ndonëse nuk dihen ende shkaqet, lidhur me ngjarjen famëkeqe ka pasur reagime të shumta në rrjetet sociale.

Sulmi me armë ndaj Top Channel, Cllevio flet pasi policia zbarkoi në shtëpinë e tij: Dyshojnë tek unë për vrasjen e rojës
Lexo po ashtu Sulmi me armë ndaj Top Channel, Cllevio flet pasi policia zbarkoi në shtëpinë e tij: Dyshojnë tek unë për vrasjen e rojës

Aktori dhe prezantuesin, Donald Veshaj, i cili udhëheq një emision në televizionin Top Channel, nuk ka qëndruar i heshtur teksa ka bërë një reagim zhgënjyes në InstaStory.

“Shqipëri të kam dhj*rë, s’të kuptova asnjëherë”, ka shkruar Donaldi në profilin e tij zyrtar në Instagram.

Foto: Donald Veshaj/InstaStory

Donaldi mori veçanërisht emër vitin e kaluar kur u bë pjesë e edicionit të parë të spektaklit Big Brother VIP Albania, që gjithashtu organizohet nga Top Channel.

Ai shkoi deri në finalen e madhe ku rezultoi i dyti, gjersa çmimin e madh e fitoi balerini Ilir Shaqiri. /Telegrafi/

Foto: Donald Veshaj/Instagram

Në trend Magazina

Më shumë
Pas ndarjes nga Xhensila, Bes Kallaku në një lidhje të re dashurie me ish-konkurrenten e “Përputhen”?

Pas ndarjes nga Xhensila, Bes Kallaku në një lidhje të re dashurie me ish-konkurrenten e “Përputhen”?

Magazina
Kaluan natën së bashku - Ilnisa Agolli ndan një moment nga shtrati me Meritonin

Kaluan natën së bashku - Ilnisa Agolli ndan një moment nga shtrati me Meritonin

Magazina
Teuta Krasniqi flet për ankthin dhe depresionin që përjetoi pas ndarjes nga Blero

Teuta Krasniqi flet për ankthin dhe depresionin që përjetoi pas ndarjes nga Blero

Magazina
Romeo Veshaj injoroi çekun e 10 mijë eurove si finalist, teksa vazhdoi të fliste me banorët pas eliminimit

Romeo Veshaj injoroi çekun e 10 mijë eurove si finalist, teksa vazhdoi të fliste me banorët pas eliminimit

Magazina
Romeo Veshaj reagon pas eliminimit nga Big Brother: U jam mirënjohës të gjithëve, ju dua shumë

Romeo Veshaj reagon pas eliminimit nga Big Brother: U jam mirënjohës të gjithëve, ju dua shumë

Magazina

"M'i bëj pak llogaritë kur u bë tremuajshe" - Sara Gjordeni përballet me kritika të ashpra për shtatzëninë e saj

Magazina
Kalo në kategori