LAJMI I FUNDIT:

Doli finaliste në Big Brother VIP Kosova, Xhuli iu rikthehet angazhimeve në Londër

Doli finaliste në Big Brother VIP Kosova, Xhuli iu rikthehet angazhimeve në Londër

Aventura e saj në Big Brother VIP Kosova përfundoi dhe ndonëse nuk ishte fituese, ajo u bë një prej personave më të komentuar të shtëpinë së famshme.

Reklama

Bëhet fjalë për Xhuli Nura, e cila la angazhimet në Londër aty ku jeton dhe punon prej vitesh për t’u bërë pjesë e edicionit të parë të BBVK.

Dhe pas përfundimit të këtij rrugëtimit, modelja nga Drenica sot (e premte) ka treguar se është kthyer në Londër për të vazhduar angazhimet aty ku i kishte lënë.

Foto: Juliana Nura/Instagram

Nga atje, finalistja e BBVK ka bërë disa postime në llogarinë e saj në Instagram teksa tha se i kishte munguar Londra.

Në një tjetër postimi, Xhuli dha edhe një mesazh ku thotë se ajo është dëshmia që gjërat që i kanë ndodhur do të mund ta vrisnin, por e bënë shumë herë më të fortë.

Foto: Juliana Nura/Instagram

“Unë jam një provë e një personi që gjërat që më kanë ndodhur duhet të më kishin vrarë, ato thjesht më bënë 1000 herë më të fortë dhe e vërtetova përsëri këtë te Big Brother “, ka shkruar Xhuli.

Ndryshe, kujtojmë që çmimin e madh të BBVK e fitoi reperi nga Shqipëria, Stresi ndërkohë finalistët e tjerë ishin Vedati, Mbresa dhe Artani. /Telegrafi/

Foto: Juliana Nura/Instagram


Në trend Magazina

Më shumë
E pyesin vazhdimisht për Kiarën, Luizi iu përgjigjet ndjekësve: Asnjëri prej jush nuk e do aq shumë sa e dua unë

E pyesin vazhdimisht për Kiarën, Luizi iu përgjigjet ndjekësve: Asnjëri prej jush nuk e do aq shumë sa e dua unë

Magazina
Rikthehen sërish bashkë - Ariana Lirey bën tatuazh mbiemrin e Don Xhonit

Rikthehen sërish bashkë - Ariana Lirey bën tatuazh mbiemrin e Don Xhonit

Magazina
Soni Malaj mahnit me fizikun atraktiv, ndërsa publikon imazhe në bikini

Soni Malaj mahnit me fizikun atraktiv, ndërsa publikon imazhe në bikini

Magazina
Elita Rudi sjell pamje nga pushimet në Kroaci

Elita Rudi sjell pamje nga pushimet në Kroaci

Magazina
Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall

Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall "Mis Central London"

Magazina
Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Magazina
Kalo në kategori