LAJMI I FUNDIT:

Diletta Leotta shfaqet me stil edhe gjatë shtatzënisë në darkën romantike me Loris Karius

Diletta Leotta shfaqet me stil edhe gjatë shtatzënisë në darkën romantike me Loris Karius

Diletta Leotta tregoi barkun e rrumbullakosur teksa po shijonte një mbrëmje takimi me të dashurin Loris Karius.

Reklama

Çifti janë në pritje të një fëmije së bashku, duke bërë të ditur shtatzëninë në një postim emocionues në Instagram në muajin mars.

Që atëherë, Diletta ka mbajtur të përditësuar 9 milionë ndjekësit e saj në Instagram për udhëtimin e saj të shtatzënisë.

Foto: Diletta Leotta/Instagram

Çifti dukej i lumtur teksa shijonin një pjatë me ushqim deti në një foto tjetër të ndarë nga Dilettës.

Karius buzëqeshi në kamerë ndërsa Diletta e shikonte teksa mbante një palë shkopinj.

Prezantuesja mahnitëse nuk e ka lënë që shtatzënia ta pengojë të mahnitë fansat e saj në rrjetet sociale.

Foto: Diletta Leotta/Instagram

Ndërkohë, ajo është lutur që Karius të largohet nga Newcastle, duke e cilësuar qytetin “të pakëndshëm”.

Marrëveshja e Karius në St. James’ Park skadon më vonë këtë muaj, por Eddie Howe thuhet se dëshiron që ai të qëndrojë.

Foto: Diletta Leotta/Instagram

Portieri 29-vjeçar nënshkroi një marrëveshje afatshkurtër me Magpies në shtator, përpara se të vazhdonte kontratën e tij në janar.

Ai ka bërë vetëm një paraqitje, megjithatë, duke luajtur për Nick Pope të pezulluar në finalen e Carabao Cup. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Georgina Rodriguez sjell poza provokuese nga avioni privat i Cristiano Ronaldos

Georgina Rodriguez sjell poza provokuese nga avioni privat i Cristiano Ronaldos

Magazina
Arbenita Ismajli vë në pah linjat e formësura nga palestra

Arbenita Ismajli vë në pah linjat e formësura nga palestra

Magazina

"Pa ty" - Luiz Ejlli publikon kolonën zanore të filmit "Në kuadër të dashurisë"

Magazina
Brooklyn Beckhamit dhe gruas së tij Nicola Peltz iu ndalohet hyrja në një klub nate në Paris, pamjet bëhen virale

Brooklyn Beckhamit dhe gruas së tij Nicola Peltz iu ndalohet hyrja në një klub nate në Paris, pamjet bëhen virale

Magazina
Ndërkohë që Messi mban distancë me modelet, reagimi emocionues i Antonelas kur sheh David Beckham kapet në kamera

Ndërkohë që Messi mban distancë me modelet, reagimi emocionues i Antonelas kur sheh David Beckham kapet në kamera

Magazina
Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Magazina
Kalo në kategori