Një këngë e re gjatë kësaj kohe është duke u realizuar edhe nga këngëtarja e njohur, Dhurata Dora.

Bukuroshja, e ndjekur nga mbi dy milionë njerëz në Instagram, ka bërë të ditur se nesër (e enjte) publikon këngën e re.

Projekti është bashkëpunim dhe do të lansohet nesër në mesantë, siç rëndom është bërë tashmë nga artistët shqiptarë.

Foto: Screenshot/Instagram

“E enjte 23:59. Gati”, ka qenë përshkrimi që ia ka vënë këtij postimi të shpërndarë në rrjete sociale.

Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

Të shumta kanë qenë reagimet, fansat e së cilës mezi po presin për këtë prurje muzikore.

View this post on Instagram

A post shared by Dhurata Dora (@dhuratadora)

Besohet që do të jetë një projekt veror ritmik, i cili po ashtu do të na shoqërojë gjatë kësaj vere.

E fundit ndërkaq e realizuar nga Dora mbetet “Sa m’ke mungu” që tani ka mbledhur mbi dhjetë milionë klikime në kanalin YouTube. /Telegrafi/