LAJMI I FUNDIT:

Dhjetë futbollistët që u maskuan më së miri për Halloween (Foto)

Dhjetë futbollistët që u maskuan më së miri për Halloween (Foto)

Shumë futbollistë festuan Halloweennin këtë vikend.

Reklama

Por, ata me kostumet më të bukura ishin nga Liga Premier.

Çifti Firmino tashmë janë gati për Halloween, por i gjithë fokusi është te gjoksi i gruas së yllit të Liverpoolit (Foto)
Lexo po ashtu Çifti Firmino tashmë janë gati për Halloween, por i gjithë fokusi është te gjoksi i gruas së yllit të Liverpoolit (Foto)

Pothuajse të gjithë shpërndanë fotografi nga maskimet në rrjetet sociale si Instagram, Twitter apo Facebook.

Por, më poshtë keni dhjetë futbollistët që u maskuan më së miri për këtë festë. /Telegrafi/

Cristiano Ronaldo

92097cc3-a583-4ca7-9f08-6074f7a0cc13
Nuk po e gjeni dot? Është ai djathtas

Roberto Firmino dhe gruaja e tij

14939615_358040124534550_8040804235316222306_o
Brazilianit i pëlqeu aq shumë kjo festë, sa që organizoi ahengun e tij.

Marcelo me familje

1be2a291-a3cf-4af1-a199-8bbc68825424
Një familje e lumtur

David Ospina me familje

9af30056-9b89-4c2c-9ad6-ee62b6688ee5
Familja Superman

Lucas Leiva dhe gruaja e tij

0c7c1509-9cd9-42e6-84d4-c12d45556f34
Një maskim fantastik nga Lucas Leiva

Camilo Zuniga me familje

ba3f4cda-60e7-44ea-8667-8874f2a51958
Bosi kolumbian i Watfordit

Philippe Coutinho me familje

66fae9bf-8b12-4b07-952c-83a8c87b1fcf
Lojtarët e Liverpoolit e duan këtë festë, mos u frikësoni, është Coutinho.

Patrice Evra

f3fc01b5-60b9-45ae-954c-1870081f0c8a
E si të mungonte Evra

Yanncik Carrasco me të dashurën

screen-shot-2016-10-31-at-11-20-48
Një festë e merituar pas dy golash në La Liga

Oriol Romeu

ab348ee2-e2c9-405b-8d59-5699f7e05239
Serioz dhe i frikshëm.

Në trend Sport

Më shumë
Mikrofonat zbulojnë fjalët që Gavi ia tha Lewandowskit gjatë ndeshjes: Edhe pse 16 vite më i ri, spanjolli e ofendon polakun

Mikrofonat zbulojnë fjalët që Gavi ia tha Lewandowskit gjatë ndeshjes: Edhe pse 16 vite më i ri, spanjolli e ofendon polakun

La Liga
Trajneri i Çekisë thotë se në Air Albania do ta kenë ndeshjen më të vështirë deri më tani

Trajneri i Çekisë thotë se në Air Albania do ta kenë ndeshjen më të vështirë deri më tani

Ndërkombëtare
Presidenti i Inter Miamit i bën një premtim të madh Lionel Messit, kjo do t'i pëlqejë argjentinasit dhe tifozëve të Barcelonës

Presidenti i Inter Miamit i bën një premtim të madh Lionel Messit, kjo do t'i pëlqejë argjentinasit dhe tifozëve të Barcelonës

Ndërkombëtare
Australi, Francë, Turqi dhe Greqi - ish-mesfushori i Man Utd ndryshon katër skuadra brenda tetë muajve

Australi, Francë, Turqi dhe Greqi - ish-mesfushori i Man Utd ndryshon katër skuadra brenda tetë muajve

Ndërkombëtare
Nga ftesa e Malit të Zi te përballja me Dinamon në Ligën e Konferencës dhe objektivat në kampionat - Edvin Kuc rrëfehet për të gjitha

Nga ftesa e Malit të Zi te përballja me Dinamon në Ligën e Konferencës dhe objektivat në kampionat - Edvin Kuc rrëfehet për të gjitha

Romak Zeqiri
Neymar thotë

Neymar thotë "nuk është e mundur" kur shikon pamjet se si rregullohet fusha e Al Hilal

Ligat tjera
Kalo në kategori