Shumë futbollistë festuan Halloweennin këtë vikend.

Por, ata me kostumet më të bukura ishin nga Liga Premier.

Çifti Firmino tashmë janë gati për Halloween, por i gjithë fokusi është te gjoksi i gruas së yllit të Liverpoolit (Foto) Çifti Firmino tashmë janë gati për Halloween, por i gjithë fokusi është te gjoksi i gruas së yllit të Liverpoolit (Foto)

Pothuajse të gjithë shpërndanë fotografi nga maskimet në rrjetet sociale si Instagram, Twitter apo Facebook.

Por, më poshtë keni dhjetë futbollistët që u maskuan më së miri për këtë festë. /Telegrafi/

Cristiano Ronaldo

92097cc3-a583-4ca7-9f08-6074f7a0cc13

Nuk po e gjeni dot? Është ai djathtas

Roberto Firmino dhe gruaja e tij

14939615_358040124534550_8040804235316222306_o

Brazilianit i pëlqeu aq shumë kjo festë, sa që organizoi ahengun e tij.

Marcelo me familje

1be2a291-a3cf-4af1-a199-8bbc68825424

Një familje e lumtur

David Ospina me familje

9af30056-9b89-4c2c-9ad6-ee62b6688ee5

Familja Superman

Lucas Leiva dhe gruaja e tij

0c7c1509-9cd9-42e6-84d4-c12d45556f34

Një maskim fantastik nga Lucas Leiva

Camilo Zuniga me familje

ba3f4cda-60e7-44ea-8667-8874f2a51958

Bosi kolumbian i Watfordit

Philippe Coutinho me familje

66fae9bf-8b12-4b07-952c-83a8c87b1fcf

Lojtarët e Liverpoolit e duan këtë festë, mos u frikësoni, është Coutinho.

Patrice Evra

f3fc01b5-60b9-45ae-954c-1870081f0c8a

E si të mungonte Evra

Yanncik Carrasco me të dashurën

screen-shot-2016-10-31-at-11-20-48

Një festë e merituar pas dy golash në La Liga

Oriol Romeu

ab348ee2-e2c9-405b-8d59-5699f7e05239

Serioz dhe i frikshëm.