LAJMI I FUNDIT:

Oriol Romeu

33 Artikuj

Kokëdhimbje të mëdha për Xavin, duhet të zgjedh tri gjëra të mëdha në formacionin e Barçës

Kokëdhimbje të mëdha për Xavin, duhet të zgjedh tri gjëra të mëdha në formacionin e Barçës

La Liga
Formacioni i frikshëm i Barcelonës me Cancelon dhe Joao Felixin në skuadër

Formacioni i frikshëm i Barcelonës me Cancelon dhe Joao Felixin në skuadër

La Liga
Katër transferime dhe 15 largime: Çfarë ka bërë deri më tani Barcelona

Katër transferime dhe 15 largime: Çfarë ka bërë deri më tani Barcelona

La Liga
Ende shtatë lojtarë pa regjistruar – si mund të luajë Barcelona në ndeshjen e parë të sezonit ndaj Getafes

Ende shtatë lojtarë pa regjistruar – si mund të luajë Barcelona në ndeshjen e parë të sezonit ndaj Getafes

La Liga
Barcelona shpreson t’i regjistrojë dhjetë lojtarë para ndeshjes me Getafen

Barcelona shpreson t’i regjistrojë dhjetë lojtarë para ndeshjes me Getafen

La Liga
Biznesi i transferimeve të Barcelonës deri më tani këtë verë: 3.4 milionë euro të shpenzuara, 72 milionë euro të fituara

Biznesi i transferimeve të Barcelonës deri më tani këtë verë: 3.4 milionë euro të shpenzuara, 72 milionë euro të fituara

La Liga
Tetë lojtarët që kanë impresionuar Xavin në para-sezon, tre dështuan totalisht

Tetë lojtarët që kanë impresionuar Xavin në para-sezon, tre dështuan totalisht

La Liga
Zyrtare: Barcelona transferon mesfushorin Oriol Romeu

Zyrtare: Barcelona transferon mesfushorin Oriol Romeu

La Liga
Çfarë ka thënë Pep Guardiola për Oriol Romeun në të kaluarën – tifozët e Barcelonës do të jenë të kënaqur

Çfarë ka thënë Pep Guardiola për Oriol Romeun në të kaluarën – tifozët e Barcelonës do të jenë të kënaqur

La Liga
Si pritet të luajë Barcelona me tri përforcimet e reja në sezonin e ri

Si pritet të luajë Barcelona me tri përforcimet e reja në sezonin e ri

La Liga
Oriol Romeu kompleton testet mjekësore te Barcelona

Oriol Romeu kompleton testet mjekësore te Barcelona

La Liga
Kërkoheshin Kimmich, Brozovic dhe Neves – Barcelona përfundon te Romeu, duke e kthyer në klub pas 12 vitesh

Kërkoheshin Kimmich, Brozovic dhe Neves – Barcelona përfundon te Romeu, duke e kthyer në klub pas 12 vitesh

La Liga
Zbulohet se cili do të jetë nënshkrimi i tretë i verës nga Barcelona

Zbulohet se cili do të jetë nënshkrimi i tretë i verës nga Barcelona

La Liga
Një mosmarrëveshje e re ka shpërthyer te Barcelona: Xavi dhe Deco kapen për zëvendësuesin e Busquets

Një mosmarrëveshje e re ka shpërthyer te Barcelona: Xavi dhe Deco kapen për zëvendësuesin e Busquets

La Liga
Shanset e lojtarëve që pritet t’i bashkohen dhe largohen Barcelonës në ditët e ardhshme

Shanset e lojtarëve që pritet t’i bashkohen dhe largohen Barcelonës në ditët e ardhshme

La Liga
Dy yjet që pritet të zbarkojnë te Barcelona gjatë ditëve të ardhshme

Dy yjet që pritet të zbarkojnë te Barcelona gjatë ditëve të ardhshme

La Liga
Gjashtë kandidatët e përzgjedhur nga Barcelona në listën për pasuesin e mundshëm të Busquets

Gjashtë kandidatët e përzgjedhur nga Barcelona në listën për pasuesin e mundshëm të Busquets

La Liga
La Masia furnizuese e Ligës Premier ndër vite – 20 talentët më të mirë që kaluan nga Barcelona në elitën e futbollit anglez

La Masia furnizuese e Ligës Premier ndër vite – 20 talentët më të mirë që kaluan nga Barcelona në elitën e futbollit anglez

Premier League
Oriol Romeu thurë elozhe për Armando Brojën

Oriol Romeu thurë elozhe për Armando Brojën

Premier League
Grealish i nervozuar e ‘priti’ lojtarin e Southamptonit në tunelin e stadiumit për t’i qëruar hesapet

Grealish i nervozuar e ‘priti’ lojtarin e Southamptonit në tunelin e stadiumit për t’i qëruar hesapet

Premier League
Pique dhe shumë yje pjesë ekipit të Katalunisë për ndeshjen ndaj Venezuelës

Pique dhe shumë yje pjesë ekipit të Katalunisë për ndeshjen ndaj Venezuelës

Përfaqësueset
Man Utd 3-2 Southampton: Notat e lojtarëve, Lukaku më i miri

Man Utd 3-2 Southampton: Notat e lojtarëve, Lukaku më i miri

Premier League
Një rrëfim për Mauro Icardin sa ishte pjesë e Barcelonës – qëndrimi tri vite dhe arsyeja pse ai e la La Masian për të kaluar në Itali

Një rrëfim për Mauro Icardin sa ishte pjesë e Barcelonës – qëndrimi tri vite dhe arsyeja pse ai e la La Masian për të kaluar në Itali

Liga e Kampionëve
Trembëdhjetë lojtarët që kanë luajtur për Chelsean dhe Barcelonën

Trembëdhjetë lojtarët që kanë luajtur për Chelsean dhe Barcelonën

Liga e Kampionëve