LAJMI I FUNDIT:

Demi Moore rikthehet në Kanë pas 25 vitesh, publiku e duartrokiti për 13 minuta

Demi Moore rikthehet në Kanë pas 25 vitesh, publiku e duartrokiti për 13 minuta
Demi Moore

Festivali i Filmit në Kanë i këtij viti mblodhi së bashku emrat më të mëdhenj të botës së aktrimit dhe showbizit dhe disa nga yjet më të mëdhenj kaluan në tapetin e kuq.

Aktorja hollivudiane, Demi Moore, pas 25 vitesh është shfaqur në tapetin e kuq të këtij festivali filmik, e cila ka gëzuar publikun me pamjen e saj.

Një ditë më pas aktorja është shfaqur në një takim me gazetarët në një stil më të thjeshtë dhe ka pozuar me një fustan të bardhë me pika të zeza, e shoqëruar nga një qen, kafshën e saj nga e cila nuk ndahet.


Foto: EPA-EFE

Meqë ra fjala, aktorja tërheq vëmendjen me një pamje që përgënjeshtron moshën e saj dhe për shkak të paraqitjes së saj në ‘CFDA Fashion Aëards’, një ngjarje që ata e quajnë ‘Oscars’ të modës, në fund të vitit të kaluar shkruan se ajo tani duket më mirë se 10 vjet më parë.

Moment i sikletshëm në Kanë - këngëtarja Kelly Rowland shihet duke qortuar një roje sigurie
Lexo po ashtu Moment i sikletshëm në Kanë - këngëtarja Kelly Rowland shihet duke qortuar një roje sigurie

Festivali i Filmit në Kanë ka nisur më 14 maj dhe do të zgjasë deri më 25 maj.

Foto: EPA-EFE

Demi është shfaqur në një sërë filmash të famshëm si: “The Juror”, “About Last Night”, “Ghost”, “Striptease” etj. /Telegrafi/

Foto: EPA-EFE

Në trend Magazina

Më shumë
Shfaqet rrugëve të Drenicës me veturat e reja luksoze, Don Xhoni: Jo filma, por kjo është jeta ime

Shfaqet rrugëve të Drenicës me veturat e reja luksoze, Don Xhoni: Jo filma, por kjo është jeta ime

Magazina
Rrëfeu se djali i vuan nga autizmi dhe se ka parë që një kohë, Meriton Mjekiqi i bën dedikimin emocionues për ditëlindje

Rrëfeu se djali i vuan nga autizmi dhe se ka parë që një kohë, Meriton Mjekiqi i bën dedikimin emocionues për ditëlindje

Magazina
Njoftoi pensionimin nga kombëtarja e Zvicrës, Fatmir Spahiu i drejtohet Shaqirit: Faleminderit për përfaqësimin e dinjitetshëm

Njoftoi pensionimin nga kombëtarja e Zvicrës, Fatmir Spahiu i drejtohet Shaqirit: Faleminderit për përfaqësimin e dinjitetshëm

Magazina
Melania Trump thyen heshtjen pas tentativës për vrasjen e Donald Trump

Melania Trump thyen heshtjen pas tentativës për vrasjen e Donald Trump

Magazina
E martuar me një biznesmen të famshëm italian? Ku ndodhet tani zeshkania që u fotografua me Rike Roçin në stadium

E martuar me një biznesmen të famshëm italian? Ku ndodhet tani zeshkania që u fotografua me Rike Roçin në stadium

Magazina
“Lidhje e thellë, pasion i përbashkët” - Diola Dosti dhe Erolld Belegu mahnitin me fotosesionin e tyre të mrekullueshëm

“Lidhje e thellë, pasion i përbashkët” - Diola Dosti dhe Erolld Belegu mahnitin me fotosesionin e tyre të mrekullueshëm

Magazina
Kalo në kategori