LAJMI I FUNDIT:

Demi Lovato zbulon se doli panseksuale një vit para se ta bëjë publike

Demi Lovato zbulon se doli panseksuale një vit para se ta bëjë publike
Demi Lovato Foto: Daily Mail

Demi Lovato ka zgjedhur që të flas rreth orientimit të saj seksual me Pal Alok Vaid-Menon.

Reklama

Artistja e njohur në një intervistë ne festën për muajin e Krenarisë ka përmendur shoqërinë që e kanë mbështetur pas vendimit që mori, shkruan Daily Mail.

28-vjeçarja u shpreh se u ndihet shpërblyese miqve dhe fansave, të cilët nuk e gjykuan asnjëherë.

“Unë jam aq mirënjohës që fansat e mi dhe miqtë e mi janë po aq të mrekullueshëm,” tha Lovato.

Foto: Daily Mail

Ajo po ashtu kërkoi që të tjerët të reflektojnë, pasi po ashtu përmendi se nuk do të identifikohet më si burrë apo grua.

“Duket e pabesueshme, thjesht ndjehem sikur po i tregoj botës edhe të vërtetën time”, shpjegoi ajo.

Foto: Daily Mail

Lovato zbuloi gjithashtu se ajo me disa miq u bë panseksuale para një viti. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Bukuroshja nga Kosova, Mejreme Hajdaraj bën krenarë shqiptarët duke fituar në Egjipt kurorën e 'Miss Elite World 2023'

Bukuroshja nga Kosova, Mejreme Hajdaraj bën krenarë shqiptarët duke fituar në Egjipt kurorën e 'Miss Elite World 2023'

Magazina
Rita Ora dhe Taika Waititi shkëlqejnë në një fotosesion për Vogue Australia - zbulojnë detaje rreth romancës dhe martesës së tyre

Rita Ora dhe Taika Waititi shkëlqejnë në një fotosesion për Vogue Australia - zbulojnë detaje rreth romancës dhe martesës së tyre

Magazina
Dua Lipa shfaqet elegante dhe provokuese në kostumin e kaltër dhe metalik të

Dua Lipa shfaqet elegante dhe provokuese në kostumin e kaltër dhe metalik të "Versace"

Magazina
Adriana Matoshi dhe Arjola Demiri vazhdojnë të publikojnë fotografi atraktive nga pushimet e përbashkëta në Egjipt

Adriana Matoshi dhe Arjola Demiri vazhdojnë të publikojnë fotografi atraktive nga pushimet e përbashkëta në Egjipt

Magazina
Rita Ora shihet me shumë stil në Sydneu e shoqëruar nga motra e saj, Elena

Rita Ora shihet me shumë stil në Sydneu e shoqëruar nga motra e saj, Elena

Magazina
Bashkëshortja e Albatrit Muqiqit, Egzona shkëlqen me aksesorë e 'Altinbas Kosova'

Bashkëshortja e Albatrit Muqiqit, Egzona shkëlqen me aksesorë e 'Altinbas Kosova'

Magazina
Kalo në kategori