LAJMI I FUNDIT:

Dafina Zeqiri shijon pushimet romantike në Greqi, publikon foto në krahët e partnerit

Dafina Zeqiri shijon pushimet romantike në Greqi, publikon foto në krahët e partnerit
Reklama

Këngëtarja e njohur, Dafina Zeqiri prej ditësh po shijon pushimet me partnerin e ri dhe miqtë e saj në Mykonos të Greqisë.

Artistja pas angazhimeve me mbrëmje muzikore ka zgjedhur të relaksohet në ishullin grek dhe nga atje nuk kanë munguar imazhet dhe videot e ndryshme.


Edhe së fundmi, Dafina ndau me fansat në Instagram foto ku në njërën prej tyre shihet në krahët e të dashurit të ri.

Foto: Dafina Zeqiri/Instagram

E veshur në bikini, autorja e “Malli” vuri në pah linjat joshëse të trupit, teksa shijonte rrezet e diellit nga një jaht.

Tutje, në postim Dafina ka theksuar se tani është e gatshme të rikthehet në studio për të përfunduar albumin e ri.
“Gati të rikthehem në laborator dhe të përfundoj këtë album. “The Absolute”, 2024″, ka shkruar këngëtarja në mbishkrimin e postimit.

Dafina Zeqiri publikon bashkëpunimin e ri "Xhane, xhane"
Lexo po ashtu Dafina Zeqiri publikon bashkëpunimin e ri "Xhane, xhane"

Ndërkohë, dje (e premte), Dafina lansoi një tjetër projekt muzikore, këtë herë ajo u bashkua me Brunon dhe Klajdin Harunin për këngën me titullin “Xhane, xhane”. /Telegrafi/

View this post on Instagram

A post shared by DAFINË MOJ (@dafina.zeqiri)

Në trend Magazina

Më shumë
Publikohet video e sikletshme e Santianës, zhvishet në sy të banorëve të tjerë për të ndërruar veshjen

Publikohet video e sikletshme e Santianës, zhvishet në sy të banorëve të tjerë për të ndërruar veshjen

Magazina
Është nga Tirana dhe jeton në New York - zbulohet shqiptarja që ia ka thyer zemrën reperit Drake dhe ka frymëzuar klipin e tij të fundit?

Është nga Tirana dhe jeton në New York - zbulohet shqiptarja që ia ka thyer zemrën reperit Drake dhe ka frymëzuar klipin e tij të fundit?

Magazina
“A do e kishe problem që një burrë ta prekte partneren tënde nga të pasmet?”, Buci vihet në siklet nga pyetja gjatë darkës së të nominuarve

“A do e kishe problem që një burrë ta prekte partneren tënde nga të pasmet?”, Buci vihet në siklet nga pyetja gjatë darkës së të nominuarve

Magazina
Dua Lipa bëhet zyrtarisht ambasadore e markës

Dua Lipa bëhet zyrtarisht ambasadore e markës "Porsche", nënshkruan kontratë multi-milionëshe me brendin e famshëm të veturave

Magazina
Lumbardhi: S’më pengon e kaluara e Albyt, e ka ushqyer familjen me atë punë - e vlerësoj për guximin

Lumbardhi: S’më pengon e kaluara e Albyt, e ka ushqyer familjen me atë punë - e vlerësoj për guximin

Magazina
Lumbardhi dhe Alby gjithnjë e më të afërt, prekje e ledhatime në një çast intim mes tyre në dhomën e gjumit

Lumbardhi dhe Alby gjithnjë e më të afërt, prekje e ledhatime në një çast intim mes tyre në dhomën e gjumit

Magazina
Kalo në kategori