LAJMI I FUNDIT:

Dafina Zeqiri përfundon koncertet: Faleminderit që keni ardhur në çdo ndejë, rikthehemi me projekte dhe albumin e ri

Dafina Zeqiri përfundon koncertet: Faleminderit që keni ardhur në çdo ndejë, rikthehemi me projekte dhe albumin e ri
Foto: Screenshot/Instagram

Ajo nuk ka dyshim se është njëra nga këngëtaret më të kërkuara në tregun muzikor shqiptar.

Bëhet fjalë për Dafina Zeqirin, e cila edhe këtë verë ka qenë e stërngarkuar me mbrëmje e koncerte.


Ndonëse ndodhemi në fund të verës, artistja e njohur falënderon fansat që e kanë ndjekur në çdo koncert e që e kanë përkrahur për këngët e reja.

Foto: Screenshot/Threads

Krijuesja e hitit “Si mua” zbulon se tani do të marrë disa ditë pushimi dhe se do të rikthehet më pas me projekte e albumin e ri.

Dramat në lidhje me jetën private, Dafina Zeqiri: I kam dhënë fund marrëdhënieve me njerëz që s’i respektoj më
Lexo po ashtu Dramat në lidhje me jetën private, Dafina Zeqiri: I kam dhënë fund marrëdhënieve me njerëz që s’i respektoj më

“Një sezon e mahnitshme vere. Faleminderit shumë të gjithë ju që keni ardhur në çdo nejë & e keni bërë të paharrueshme”, u shpreh ajo.

Foto: Screenshot/Instagram

Tutje, Zeqiri shtoi: “Faleminderit gjithë ju që nuk keni ardhur por keni treguar mbështetje, dashuri në çdo projekt. Koha për pushime & rikthehemi me projekte tjera. Mos të harrojmë edhe albumin”.

Dafina këtë periudhë solli edhe disa këngë e bashkëpunime që u pritën jashtëzakonisht mirë nga publiku. /Telegrafi/

Foto: Screenshot/Instagram

Në trend Magazina

Më shumë
Monika Salihu: Mbrëmjen që jam eliminuar, nuk erdhi askush nga familjarët të më merrte

Monika Salihu: Mbrëmjen që jam eliminuar, nuk erdhi askush nga familjarët të më merrte

Magazina
Me pantallona si të ushtrisë dhe pallto masive, Rita Ora shfaqet e lodhur pas largimit nga festa me bashkëshortin

Me pantallona si të ushtrisë dhe pallto masive, Rita Ora shfaqet e lodhur pas largimit nga festa me bashkëshortin

Magazina

"Doktori nuk t’i ka bërë mirë të pasmet" - Linda Halimi e ashpër ndaj Edona Jamesit

Magazina
Çfarë lidhje kanë mes vete Monika Salihu dhe Rita Ora?

Çfarë lidhje kanë mes vete Monika Salihu dhe Rita Ora?

Magazina
“Të ka rrahur babi shumë”, Buci kalon kufijtë në debatin me Azemin

“Të ka rrahur babi shumë”, Buci kalon kufijtë në debatin me Azemin

Magazina
Publikohet video e sikletshme e Santianës, zhvishet në sy të banorëve të tjerë për të ndërruar veshjen

Publikohet video e sikletshme e Santianës, zhvishet në sy të banorëve të tjerë për të ndërruar veshjen

Magazina
Kalo në kategori