LAJMI I FUNDIT:

Dafina Zeqiri lë dyshime sërish se është shtatzënë?

Dafina Zeqiri lë dyshime sërish se është shtatzënë?

Muajve të fundit është komentuar shumë për jetën e saj private.

Bëhet fjalë për Dafina Zeqirin, e cila u përfol për lidhjen me Kreshnik Gjergjin dhe jo vetëm.

Këngëtarja shqiptare njoftoi se sivjet martohet dhe se do të bëjë një ceremoni të vogël me miqtë e familjen.


Foto: Screenshot/Instagram

Veç kësaj, u aludua se çifti është në pritje të fëmijës së tyre të parë.

Të gjitha lajmet nga Kreshnik Gjergji
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Kreshnik Gjergji

Për këtë ka vend sërish për dyshime pas një fotografie që u postua së fundmi në InstaStory.

Foto: Screenshot/Instagram

Partneri në foton me Dafinën vendosi një ’emoji’ të një gruaje shtatzënë si dhe atë të ‘nuses’.

Megjithatë, pritet të shihet nëse kjo është e vërtetë apo thjesht për të marrë vëmendje. /Telegrafi/

Foto: Screenshot/Instagram

Në trend Magazina

Më shumë
Ndodhi në vitin 2000 - zbulohet arsyeja se përse Angelina Jolie puthi vëllanë e saj në buzë në ceremoninë e Oscars

Ndodhi në vitin 2000 - zbulohet arsyeja se përse Angelina Jolie puthi vëllanë e saj në buzë në ceremoninë e Oscars

Magazina
Bëhen bashkë ish-banoret e Big Brother VIP Albania 3, mahnitin me paraqitjet në bikini

Bëhen bashkë ish-banoret e Big Brother VIP Albania 3, mahnitin me paraqitjet në bikini

Magazina
Pyetet nëse ka të reja nga ajo dhe Meritoni, Ilnisa jep përgjigjjen interesante

Pyetet nëse ka të reja nga ajo dhe Meritoni, Ilnisa jep përgjigjjen interesante

Magazina
Demi Rose publikon fotografi të guximshme, shfaqet tërësisht e zhveshur

Demi Rose publikon fotografi të guximshme, shfaqet tërësisht e zhveshur

Magazina
Xhensila Myrtezaj dhe Ghetto Geasy sjellin këngën “Vaj Vaj”

Xhensila Myrtezaj dhe Ghetto Geasy sjellin këngën “Vaj Vaj”

Magazina
Aktorja Eva Longoria fiton 45 milionë euro nga Jeff Bezos, duhet t'i shpenzojë për dhjetë vjet

Aktorja Eva Longoria fiton 45 milionë euro nga Jeff Bezos, duhet t'i shpenzojë për dhjetë vjet

Magazina
Kalo në kategori