LAJMI I FUNDIT:

Dafina Zeqiri dhe Yll Limani bashkojnë forcat sërish për një super-bashkëpunim

Dafina Zeqiri dhe Yll Limani bashkojnë forcat sërish për një super-bashkëpunim

Dafina Zeqiri dhe Yll Limani po vijnë me bashkëpunimin e tyre të tretë, projekt ky i cili pritet të lansohet të enjten.

Edhe kësaj here, dy artistët e njohur të estradës tonë po bashkojnë forcat e tyre për të sjellë këngën e tyre që titullohet “Jom ka du me t’pa”.

Lajmin e bënë të ditur dyshja përmes një postimi të përbashkët në Instagram, ku njoftuan edhe ditën e lansimit.

View this post on Instagram

A post shared by YLL LIMANI (@ylllimani)

Ata, krahas këtij njoftimi, publikuan edhe një foto që besohet të jetë një siluetë e video-klipit të tyre.

Ky është bashkëpunimi i tyre i tretë muzikor, pas suksesit të jashtëzakonshëm që patën dy këngët e tjera, e sidomos hiti veror “Kaje”.

Ende nuk dihet se në cilin zhanër do të vijë kjo këngë. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
“Janë shumë të uritur” – Rike Roçi tregon se si ngacmohet nga meshkujt në rrugë

“Janë shumë të uritur” – Rike Roçi tregon se si ngacmohet nga meshkujt në rrugë

Magazina
Rihanna zbulon se do të kishte më shumë fëmijë, ndërsa flet për zgjerimin e familjes së saj prej katër anëtarësh

Rihanna zbulon se do të kishte më shumë fëmijë, ndërsa flet për zgjerimin e familjes së saj prej katër anëtarësh

Magazina
Fansat mbetën të shokuar, pasi zëri i Ariana Grande-s ndryshon në mes të intervistës

Fansat mbetën të shokuar, pasi zëri i Ariana Grande-s ndryshon në mes të intervistës

Magazina
Fitoi çmimin e madh në BBVA, Egla Ceno: Më kërkuan lekë borxh

Fitoi çmimin e madh në BBVA, Egla Ceno: Më kërkuan lekë borxh

Magazina
Loredana nuk përmbahet - publikon fotografi intime nga pushimet me të dashurin gjerman

Loredana nuk përmbahet - publikon fotografi intime nga pushimet me të dashurin gjerman

Magazina
Rihanna është emëruar si fytyra e re e aromës

Rihanna është emëruar si fytyra e re e aromës "J'Adore” të Dior, pasi Charlize Theron e kishte këtë punë për dy dekada

Magazina
Kalo në kategori