LAJMI I FUNDIT:

Cilët VIP-i do ta votojnë Clintonin dhe Trumpin?

Cilët VIP-i do ta votojnë Clintonin dhe Trumpin?

Sot është ditë zgjedhjes në SHBA po afron, dhe ne ju sjellim një listë të të famshmëve të cilët kanë shprehur mbështetjen e tyre për Donald Trump për President të Shteteve të Bashkuara të Amerikës.

Yjet përfshirë, Aaron Carter, Omarosa, Jon Voight, Stephen Baldwin dhe të tjerë, kanë shprehur haptazi mbështetjen e tyre për Donald Trump, dhe kanë dalë kundër Hillary Clinton.

Ndërkaq për kandidaten demokrate, do të votojnë Beyonce, Jay Z, Katy Perry, Jennifer Lopez dhe Bebe Rexha shumë tjerë publikisht e kanë përkrahur kandidaten demokratike në luftën e saj për ta bërë Amerikën një vend më të mirë. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë
Adelina Ismaili me një tjetër postim i dërgon mesazh indirekt Shefqet Krasniqit: Këtu jemi Gjergj Kastrioti, feja jonë është Shqiptaria

Adelina Ismaili me një tjetër postim i dërgon mesazh indirekt Shefqet Krasniqit: Këtu jemi Gjergj Kastrioti, feja jonë është Shqiptaria

Magazina
Grimeri Dario Doka befason me deklaratën e tij për Meriton Mjekiqin: Më ftoi për një marrëdhënie katërshe në hotel

Grimeri Dario Doka befason me deklaratën e tij për Meriton Mjekiqin: Më ftoi për një marrëdhënie katërshe në hotel

Magazina
Nisin xhirimet e

Nisin xhirimet e "O Sa Mirë" për sezonin rikthyes

Magazina

"Tradhtia është prerje në besë, të dënohet me burg" - përplasen Romeo dhe Heidi në debatin e tyre brenda shtëpisë

Magazina

"Ajo ka rrënjë edhe këtu", mediat në Bosnje shkruajnë për origjinën gjysmë-boshnjake të Dua Lipës nga ana e nënës

Magazina
Nuk u mjaftua nga martesa me sipërmarrësin gjerman dhe lidhja me futbollistin e njohur - Edona James tregon se çfarë kërkon nga një mashkull

Nuk u mjaftua nga martesa me sipërmarrësin gjerman dhe lidhja me futbollistin e njohur - Edona James tregon se çfarë kërkon nga një mashkull

Magazina
Kalo në kategori