LAJMI I FUNDIT:

Buci: Të gjithë banorët i përdori për lojë, edhe Santianën e Besin

Buci: Të gjithë banorët i përdori për lojë, edhe Santianën e Besin
Foto: Screenshot/YouTube

‘Darka e të Nominuarve’ ka përballur banorët me njëri-tjetrin, ku nuk munguan as pyetjet e sikletshme e thumbuese.

Ylli Dervishit iu bë një pyetje rreth lojës së tij, për faktin se shpesh thuhet se i shfrytëzon konkurrentët.

“A i përdorë të gjithë banorët për lojë apo vetëm ata tek të cilët sheh diçka?”, ka qenë një pyetje drejtuar tij.

Foto: Screenshot/YouTube

I njëjti theksoi se i përdor të gjithë për lojë, përfshirë edhe Santianën e Ylli Dervishin.

“Çka është kjo, nuk përgjigjem dot” - pyetja që e nervozoi Bleron në ‘Darkën e të Nominuarve’
Lexo po ashtu “Çka është kjo, nuk përgjigjem dot” - pyetja që e nervozoi Bleron në ‘Darkën e të Nominuarve’

“I përdori të gjithë për lojë, varet prej ditëve se çfarë situatash prodhojnë ata. I përdori të gjithë ty (Besi) edhe Santianën, dhe gjithë të tjerët”, tha ai mes tjerash.

Foto: Screenshot/YouTube

Me Santianën duket se ka rregulluar raportet sërish pas ngjarjes së tyre të fundit, ku u përfshinë edhe partnerët e tyre.

Ata filluan të distancohen nga njëri-tjetri pasi këtë ia kërkoi partnerja, Bucit. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë

"Ajo ka rrënjë edhe këtu", mediat në Bosnje shkruajnë për origjinën gjysmë-boshnjake të Dua Lipës nga ana e nënës

Magazina
Njihuni me shokun e Lionel Messit – futbollisti Leonardo Campana, ka më shumë pasuri se argjentinasi, i pëlqen hedhja me parashutë dhe blen vepra arti

Njihuni me shokun e Lionel Messit – futbollisti Leonardo Campana, ka më shumë pasuri se argjentinasi, i pëlqen hedhja me parashutë dhe blen vepra arti

Magazina
Modelja ukrainase

Modelja ukrainase "në listën e të kërkuarve" nga 'autoritetet e Putinit' pasi pozoi 'topless' përpara një monumenti fetar në Moskë

Magazina
Dikur luante rolin e Sulltaneshës Mahidevran në serialin më të shikuar turk - sa ka ndryshuar aktorja me origjinë shqiptare Nur Fettahoglu?

Dikur luante rolin e Sulltaneshës Mahidevran në serialin më të shikuar turk - sa ka ndryshuar aktorja me origjinë shqiptare Nur Fettahoglu?

Magazina
Donaldi i reagon publikisht Arbër Hajdarit pas komenteve për vëllanë e tij Romeon në Big Brother VIP Albania

Donaldi i reagon publikisht Arbër Hajdarit pas komenteve për vëllanë e tij Romeon në Big Brother VIP Albania

Magazina
Romeo Veshaj ironizon me daljen e Gracianos: Një dolli për ty, e mbajtëm fjalën vëlla

Romeo Veshaj ironizon me daljen e Gracianos: Një dolli për ty, e mbajtëm fjalën vëlla

Magazina
Kalo në kategori