LAJMI I FUNDIT:

Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht
Foto: Screenshot/YouTube

Këngëtari Blero Muharremi tashmë ka bërë të ditur se ka nisur një lidhje të re dashurie.

Reklama

Artisti i njohur shqiptar në vitin që lamë pas njoftoi ndarjen nga bashkëshortja e tij Afrona Dika, me të cilën ishte i martuar që disa vite.

Të njëjtit hodhën disa akuza kundrejt njëri-tjetrit duke zbuluar pak nga ajo që çoi në ndarjen e tyre.

E teksa të dytë po shijojnë një romancë të re, Blero së fundmi i ka bërë një dedikim partneres së re me rastin e ditëlindjes.

Pas Afronës, Blero nis pushimet në Itali me të dashurën e re
Lexo po ashtu Pas Afronës, Blero nis pushimet në Itali me të dashurën e re

Ai ka përzgjedhur fjalët më të bukura për të, ndonëse nuk ia ka zbuluar akoma identitetin.

Më poshtë ua sjellim postimin e plotë të Bleros dedikuar të dashurës së re:

“Shtrit afër teje jam, më duket që të kam larg. Dora ime rrëshqet në flokun tënd. Këtu jam rehat. I flas vetes çdo mëngjes, drekë e darkë. A thu a je në gjumë apo në mendje i qartë.

I yti që nga prekja e parë. I yti përjetësisht krenar. Kam menduar që di shumë e kam kaluar shumë. Asgjë nuk kisha ditur. Deri në takimin tonë.

Ndihemi si fëmijë kureshtar, ndihem i padijshëm deri në shikimin tënd të parë.

Shtëpia ime je ti, shtëpia ime kishe qenë që në fillim. Jeta më mësoi. Njeriu kur është i drejtë, Zoti nuk e harron.

Sa e sa shumë kisha shkruar e kisha folur në veshin tënd dashuri.

Me ty hidhërimi më duket i mirë, me ty momentet e lumtura janë amshim.

Dolli për ty sonte, një dolli për neve dashuri.

Urime ditëlindjen beb.

I yti Blerimi”. /Telegrafi/

Foto: Screenshot/Instagram

Në trend Magazina

Më shumë
Jetuan për disa vite në Zelandën e Re, Vesa Luma dhe Big Basta rikthehen përfundimisht në Shqipëri

Jetuan për disa vite në Zelandën e Re, Vesa Luma dhe Big Basta rikthehen përfundimisht në Shqipëri

Magazina
Refugjate e luftës - Kosovarja Atdhetare Hoxha martohet me yllin anglez të ragbit

Refugjate e luftës - Kosovarja Atdhetare Hoxha martohet me yllin anglez të ragbit

Magazina
Marina Vjollca shkëlqen me stilin unik gjatë pjesëmarrjes në Javën e Modës në Milano

Marina Vjollca shkëlqen me stilin unik gjatë pjesëmarrjes në Javën e Modës në Milano

Magazina
Fjolla Morina shfaqet provokuese në imazhet e reja

Fjolla Morina shfaqet provokuese në imazhet e reja

Magazina
Neymar sërish në telashe në lidhjen me të dashurën shtatzënë, xhirohet me dy femra në Spanjë

Neymar sërish në telashe në lidhjen me të dashurën shtatzënë, xhirohet me dy femra në Spanjë

Magazina
Publikohet traileri për dokumentarin e Beckham, nëna e tij shqetësohej se do të humbte gjithçka për shkak të Victorias

Publikohet traileri për dokumentarin e Beckham, nëna e tij shqetësohej se do të humbte gjithçka për shkak të Victorias

Magazina
Kalo në kategori