LAJMI I FUNDIT:

Pas Afronës, Blero nis pushimet në Itali me të dashurën e re

Pas Afronës, Blero nis pushimet në Itali me të dashurën e re

Blogerja Afrona Dika gjatë këtyre ditëve ka qenë në vëmendje të mediave e shtypit rozë.

Reklama

Kjo pasi nisi pushimet e para me partnerin e saj të ri, të cilin po ashtu e prezantoi edhe në rrjete sociale.

Çifti i ri përmes Instagramit treguan se po shijojnë pushimet në Bodrum të Turqisë.

View this post on Instagram

A post shared by Afrona Dika (@afronadika)

Nuk vonoi edhe aq kur Blero shpërndau disa imazhe në rrjete sociale, me anë të të cilave zbuloi se ka nisur pushimet me partneren e re në Itali.

Pas ndarjes nga Blero, Afrona Dika prezanton të dashurin e ri
Lexo po ashtu Pas ndarjes nga Blero, Afrona Dika prezanton të dashurin e ri

I njëjti në një imazh të ndarë në InstaStory bëri me dije gjithashtu se është me të dashurën e re.

Foto: Screenshot/Instagram

Kjo duket si një ‘garë’ në mes të ish-çiftit, meqë po bëjnë të njëjtat gjëra në kohë të njëjtë.

Afrona gjatë një interviste tha se është shumë e lumtur me partnerin e ri, që në bazë të asaj që ka deklaruar nuk është shqiptar. /Telegrafi/

View this post on Instagram

A post shared by BLERO (@bleromuharremi)

Në trend Magazina

Më shumë
Ndërkohë që Messi mban distancë me modelet, reagimi emocionues i Antonelas kur sheh David Beckham kapet në kamera

Ndërkohë që Messi mban distancë me modelet, reagimi emocionues i Antonelas kur sheh David Beckham kapet në kamera

Magazina
Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Magazina
Blero publikon foto nga darka romantike me të dashurën e re

Blero publikon foto nga darka romantike me të dashurën e re

Magazina
Albërije Hadërgjonaj reagon ndaj deklaratave fyese të Albano Bogdos ndaj Albanit dhe Beatrixës

Albërije Hadërgjonaj reagon ndaj deklaratave fyese të Albano Bogdos ndaj Albanit dhe Beatrixës

Magazina
Xhuli Nura zbulon të dashurin e saj të ri?

Xhuli Nura zbulon të dashurin e saj të ri?

Magazina
Dyshimet për

Dyshimet për "ndarje" nga bashkëshorti, flet Blerina Kllokoqi Rugova: Po të ndodhte diçka mes nesh, e gjithë Kosova do e merrte vesh

Magazina
Kalo në kategori