LAJMI I FUNDIT:

Pas ndarjes nga Blero, Afrona Dika prezanton të dashurin e ri

Pas ndarjes nga Blero, Afrona Dika prezanton të dashurin e ri

Modelja bukuroshe, Afrona Dika, ka qenë kryetemë e mediave pak muaj më parë së bashku me ish-bashkëshortin e saj, këngëtarin Blero.

Reklama

Kjo pasi të dy thyen heshtjen mbi ndarjen e tyre dhe patën jo fjalë të mira për njëri-tjetrin në intervistat televizive që dhanë.

Megjithatë, Afrona duket ka lënë gjithçka mbrapa dhe ka nisur tashmë një lidhje të re.

Afrona Dika (Foto: Afrona Dika/Instagram)

Siç raportohet, biondja është në lidhje me një djalë zviceran të quajtur James.

Megjithëse për gjithë këto muaj ka qëndruar në heshtje në lidhje me prezantimin e partnerit para publikut, së fundmi Dika ka thyer heshtjen.

Ajo publikoi një ‘selfie’ me të dashurin e ri në InstaStory, duke e shoqëruar fotografinë me një zemër të bardhë.

Afrona Dika dhe partneri i saj i ri (Foto: Afrona Dika/InstaStory)

Çifti duken shumë të lumtur krah njëri-tjetrit, teksa kanë shijuar së fundmi pushime të përbashkëta në Bodrum të Turqisë. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Georgina Rodriguez sjell poza provokuese nga avioni privat i Cristiano Ronaldos

Georgina Rodriguez sjell poza provokuese nga avioni privat i Cristiano Ronaldos

Magazina
Arbenita Ismajli vë në pah linjat e formësura nga palestra

Arbenita Ismajli vë në pah linjat e formësura nga palestra

Magazina
Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Magazina

"Pa ty" - Luiz Ejlli publikon kolonën zanore të filmit "Në kuadër të dashurisë"

Magazina
Ndërkohë që Messi mban distancë me modelet, reagimi emocionues i Antonelas kur sheh David Beckham kapet në kamera

Ndërkohë që Messi mban distancë me modelet, reagimi emocionues i Antonelas kur sheh David Beckham kapet në kamera

Magazina
Nga aktrimi në televizion, Jonida Vokshi zbulon se si po shkojnë përgatitjet për edicionin e dytë të BBVK: Jemi gati t'ia fillojmë

Nga aktrimi në televizion, Jonida Vokshi zbulon se si po shkojnë përgatitjet për edicionin e dytë të BBVK: Jemi gati t'ia fillojmë

Butrint Avdyli
Kalo në kategori