Bleona Qereti ka paralajëmruar videoklipin e ri të saj.

Këngëtarja shqiptare me qëndrim në Amerikë ka gati projektin e saj të ri muzikor.

Bukuroshja shqiptare ka publikuar imazhe nga seti i xhirimit të klipit.

Ajo shfaqet plot stil në prag të publikimit të krijimit të saj të ri muzikor.

“Monster” titullohet projekti i ri i këngëtares që do të vijë shumë shpejt.

Në një video të publikuar në YouTube ajo ka treguar prapaseknat e xhirimit të klipit që do të vijë shumë shpejt.

Bleona shihet se si është regjisore në klipin e saj të ri dhe kjo është risi për këngëtaret shqiptare. /Telegrafi/