LAJMI I FUNDIT:

Beniada Nishani futet në muzikë, paralajmëron këngën e parë?

Beniada Nishani futet në muzikë, paralajmëron këngën e parë?
Foto: Screenshot/Instagram
Reklama

Ajo është njëra nga modelet shqiptare, e cila së fundmi ka qenë e angazhuar në televizion.

Bëhet fjalë për Beniada Nishanin – bukuroshen që mori vëmendje të madhe gjatë edicionit të parë të Big Brother VIP Albania.


Ndonëse ka jetuar dhe vepruar në Itali, biondja që pas përfundimit të BBVA është zhvendosur në Shqipëri.

View this post on Instagram

A post shared by Beniada Jakic (@iambeniada)

E njëjta duket se tani po tenton të inkuadrohet në një fushë të re, pasi paralajmëroi këngën e parë.

Të gjitha lajmet nga Beniada Nishani
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Beniada Nishani

“Diçka shumë e bukur po vjen”, ka shkruar ajo.

View this post on Instagram

A post shared by Beniada Jakic (@iambeniada)

Beniada siç zbulon është në Kosovë duke punuar në një studio muzikore, por nuk ka zbuluar asgjë më shumë.

Pritet të shihet në vazhdim se çfarë ka përgatitur Nishani për fansat e saj. /Telegrafi/

View this post on Instagram

A post shared by Beniada Jakic (@iambeniada)

Në trend Magazina

Më shumë
Publikohet momenti kur Buci kishte tentuar ta prekte edhe Brikendën

Publikohet momenti kur Buci kishte tentuar ta prekte edhe Brikendën

Magazina
Santiana këndon me plot emocion hitin e Gilit “Ti më ke vra”, teksa bëjnë përgatitjet për programin festiv të 28 Nëntorit

Santiana këndon me plot emocion hitin e Gilit “Ti më ke vra”, teksa bëjnë përgatitjet për programin festiv të 28 Nëntorit

Magazina
Vesa e zhgënjyer pas daljes nga BBVK: Unë buzëqeshi, edhe pse populli kësaj here paska zgjedhur të mbështes e të votoj imoralitetin

Vesa e zhgënjyer pas daljes nga BBVK: Unë buzëqeshi, edhe pse populli kësaj here paska zgjedhur të mbështes e të votoj imoralitetin

Magazina
Pretendimet për tradhti, mikesha e Lionel Messit dhe Antonela Roccuzzo thyen heshtjen

Pretendimet për tradhti, mikesha e Lionel Messit dhe Antonela Roccuzzo thyen heshtjen

Magazina
Buci ‘tradhton’ miqësinë me Santianën, momenti i prekjes së dyshimtë

Buci ‘tradhton’ miqësinë me Santianën, momenti i prekjes së dyshimtë

Magazina
Rita Ora publikon fotografi nga vizita e saj në Kosovë

Rita Ora publikon fotografi nga vizita e saj në Kosovë

Magazina
Kalo në kategori