Bella Hadid ndau të mërkurën një seri fotografish me bikini nga fushata e saj e re Versace.

Modelja, 23 vjeçare, në njërën nga fotosesionet kishte veshur një shami të gjatë blu teksa mori vëmendje me linjat trupore.

Në një çast tjetër, Hadid zgjodhi një palë bikini kafe të errët në të cilat po ashtu u shfaq e mrekullueshme.

View this post on Instagram

I snuck a disposable on set 🖤 @versace

A post shared by Bella 🦋 (@bellahadid) on Sep 16, 2020 at 4:02pm PDT

Supermodelja tani është fytyra e parfumit të ri ‘Versace Dylan Blue’.

Bella Hadid ia besoi stilistes shqiptare Nensi Dojaka, dukjen e saj në MTV Video Music Awards 2020 Bella Hadid ia besoi stilistes shqiptare Nensi Dojaka, dukjen e saj në MTV Video Music Awards 2020

“Kjo është padyshim një nga ato çastet më të pakta, një fushatë parfumi, lëre më Versace është një ëndërr e vërtetë”, shkroi ajo.

Ajo vazhdoi: “Faleminderit Dona @donatella_versace, faleminderit kësaj skuadre të sigurt dhe të jashtëzakonshme”.

Shoqja e Hadid njëherësh gruaja e Justin Bieber, Hailey Baldwin është gjithashtu fytyra e një arome të re Versace të quajtur Dylan Turquoise.

Ndërkohë, Bella të hënën ndau një fotografi së bashku me motrën Gigi – e cila është në pritje të ëmbël dhe të dy vajzat kanë pozuar njëjtë duke mbajtur duart rreth stomakut.

Përkundër se Gigi po pret të bëhet nënë për herë të parë, Bella theksoi se barku i saj ishte fryrë nga ushqimi i tepërt. /Telegrafi/