Ajo vetëm dy javë më parë solli projektin e fundit të titulluar “Ma shumë se ti”.

Bëhet fjalë për këngëtaren e njohur shqiptare, Beatrix Ramosaj, e cila duket se ka nisur punën për një tjetër këngë.

Këtë e ka bërë të ditur me anë të një postimi të fundit të shpërndarë me ndjekësit në InstaStory.

Beatrix Ramosaj (Foto: Instagram)

E njëjta është shfaqur saktësisht në një studio muzikore dhe duket se po punon më reperin Elinel.

Beatrix Ramosaj: Është ndjesia më e mirë në botë të shikosh gjërat që më në fund po bien në vendin e tyre Beatrix Ramosaj: Është ndjesia më e mirë në botë të shikosh gjërat që më në fund po bien në vendin e tyre

“Së shpejti”, ka shkruar ajo duke etiketuar bashkëpunëtorët në mesin e tyre edhe Kico Beats.

View this post on Instagram

A post shared by B E A T R I X (@beatrixramosaj)

Duket se po vjen një këngë ritmike nga Ramosaj, edhe pse nuk ka zbuluar më shumë detaje.

Sidoqoftë, bashkëpunimi me DJ Geek ka grumbulluar afro tre milionë klikime në YouTube. /Telegrafi/