LAJMI I FUNDIT:

Bardhi publikon këngën e re “Ajo”

Bardhi publikon këngën e re “Ajo”
Foto: Screenshot/YouTube

Këngëtari Bardhi, ka sjellë edhe një këngë tjetër për të gjithë admiruesit e tij.

Pas aventurës së tij në shtëpinë e Big Brother VIP Albania 3, ku jo vetëm që spikati me personalitetin e tij, por gjithashtu e gjeti dashurinë, këngëtari vijon të jetë një figure kyçe në skenën muzikore.

Kënga “Ajo” vjen bashkë me një videoklip artistik.

Foto: Screenshot/YouTube

Në klip, Bardhi shfaqet krah një modeleje, duke transmetuar një energji të veçantë.

Kënga është marrë shpejt në zemër nga fansat dhe pritet të bëhet një nga hitet e sezonit.

Foto: YouTube/Screenshot

Ky lançim i ri muzikor nga Bardhi vjen në një periudhë të mbushur me ndryshime pozitive për artistin.

Ai është shumë aktiv në muzikë që nga dalja nga shtëpia më e famshme në Shqipëri dhe tani po përgatitet për një ndryshim edhe më të madh në jetën personale.

Bardhi dhe partnerja e tij, Sara Gjordeni, e njohur gjithashtu nga BBVIP Albania 3, janë në pritje të një fëmijës, duke bërë këtë periudhë edhe më të veçantë për çiftin. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Lojtarët e Zvicrës festuan fitoren me familjarët e tyre - të afërmit e Granit Xhakës në tribuna, spikat gruaja shqiptare e Renato Steffen

Lojtarët e Zvicrës festuan fitoren me familjarët e tyre - të afërmit e Granit Xhakës në tribuna, spikat gruaja shqiptare e Renato Steffen

Magazina
Miriam Cani bëri ndryshimin në flokët e saj, i menjëhershëm ishte reagimi i Albanit

Miriam Cani bëri ndryshimin në flokët e saj, i menjëhershëm ishte reagimi i Albanit

Magazina
Romeo Veshaj dhe Heidi Baci shijojnë pushimet në Spanjë

Romeo Veshaj dhe Heidi Baci shijojnë pushimet në Spanjë

Magazina
Pas pushimeve në Maldive, Diola Dosti dhe Erolld Belegu vizitojnë qytetin e bukur të Ulqinit

Pas pushimeve në Maldive, Diola Dosti dhe Erolld Belegu vizitojnë qytetin e bukur të Ulqinit

Magazina
Vesa Smolica vihet në siklet kur pyetet nëse ka pasur ndjenja për Romeo Veshajn

Vesa Smolica vihet në siklet kur pyetet nëse ka pasur ndjenja për Romeo Veshajn

Magazina
Tifozja e Anglisë del me një premtim: Kam plane të mëdha nëse fitojmë në Euro 2024

Tifozja e Anglisë del me një premtim: Kam plane të mëdha nëse fitojmë në Euro 2024

Magazina
Kalo në kategori