LAJMI I FUNDIT:

Banorët në Big Brother bërtasin pasi diçka e çuditshme ju shfaqet në frigorifer

Banorët në Big Brother bërtasin pasi diçka e çuditshme ju shfaqet në frigorifer

Banorët në Big Brother VIP Kosova 2 po vazhdojnë të kenë situata të ndryshme brenda shtëpisë.

Ata gjatë ditës së sotme (e diel) kanë hasur në një incident gjatë kohës që ishin në kuzhinë.


Vesa ishte duke përgatitur, ndërkohë që afër saj ishin edhe Santiana Maloku, Gani Gërmia, Azemi e disa të tjerë.

Foto: Screenshot/TikTok

Në një moment, bukuroshja nga Gjakova e hapi frigoriferin dhe duket se pa ndonjë mi.

“Unë kam një bagazh të madh me gjëra të tij” - Gani Gërmia e kërcënon Bucin në Big Brother VIP Kosova 2?
Lexo po ashtu “Unë kam një bagazh të madh me gjëra të tij” - Gani Gërmia e kërcënon Bucin në Big Brother VIP Kosova 2?

Ata kanë bërtitur dhe me reagime të ndryshme, ndonëse nuk e konfirmuan një gjë të tillë.

Foto: Screenshot/TikTok

“Asgjë nuk është, asgjë”, tha Vesa në anën tjetër.

Të njëjtit tentuan më pas të hiqnin vëmendjen dhe të mos zbulonin më tej. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
E mbuluar dhe me kurorën e

E mbuluar dhe me kurorën e "miss"-it, publikohen të tjera fotografi të Kaderit nga e kaluara ku dukej shumë më ndryshe

Magazina

"Pse ke pranuar të flesh me Ganinë kur je e martuar", Linda Halimi i përgjigjet pyetjes së sikletshme në BBVK

Magazina
“Hape gojën se ia qëlloj” Buci provon t'ia fusë rrushin në gojë Santianës

“Hape gojën se ia qëlloj” Buci provon t'ia fusë rrushin në gojë Santianës

Magazina
Fifi ngjitet në tavolinën e jurisë dhe i drejtohet publikut në DWTS: Më votoni sepse juria nuk po më do

Fifi ngjitet në tavolinën e jurisë dhe i drejtohet publikut në DWTS: Më votoni sepse juria nuk po më do

Magazina
Buci shfaq xhelozi ndaj Santianës, fjaloset me të pasi ajo qau për Azemin

Buci shfaq xhelozi ndaj Santianës, fjaloset me të pasi ajo qau për Azemin

Magazina
Dua Lipa shfaqet me stil në Japoni, teksa vëmendje merr varësja e saj me simbolin e kryqit

Dua Lipa shfaqet me stil në Japoni, teksa vëmendje merr varësja e saj me simbolin e kryqit

Magazina
Kalo në kategori