LAJMI I FUNDIT:

“Unë kam një bagazh të madh me gjëra të tij” – Gani Gërmia e kërcënon Bucin në Big Brother VIP Kosova 2?

“Unë kam një bagazh të madh me gjëra të tij” – Gani Gërmia e kërcënon Bucin në Big Brother VIP Kosova 2?
Foto: Screenshot/YouTube

Gani Gërmia dhe Ylli Dervishi që nga fillimi i këtij Big Brother kanë nisur përplasjet me njëri-tjetrin.

Ata shpesh kanë debatuar e madje në shumë raste kanë sjell edhe gjëra nga jashtë.

Kjo pasi të dy njihen dhe duket se kanë kaluar në disa gjëra meqë i përmendin edhe brenda.

Foto: Screenshot/YouTube

Në ditën e sotme (e diel), ata janë zënë sërish teksa po qëndronin në oborr me banorët e tjerë.

“Unë kam një bagazh të madh me gjërat e tij. Unë do të të largojë ty nga këtu”, i tha Ganiu, Bucit.

Foto: Screenshot/YouTube

Kjo duket si një kërcënim nga ana e prezantuesit, pasi i thotë se di shumë gjëra për të.

“Se kuptoj se çfarë po thotë, sillu andej”, iu drejtua nga ana tjetër Buci.

Mbetet të shihet se për çfarë ishte fjala, nëse do të zbulohet në vazhdim. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë
Ish-gruaja e Dani Alves poston një selfie pak pasi ish-ylli i Barcelonës u shpall fajtor për përdhunim

Ish-gruaja e Dani Alves poston një selfie pak pasi ish-ylli i Barcelonës u shpall fajtor për përdhunim

Magazina
Kiara Tito heq nga Instagrami Luiz Ejllin?

Kiara Tito heq nga Instagrami Luiz Ejllin?

Magazina
Dikur luante rolin e Sulltaneshës Mahidevran në serialin më të shikuar turk - sa ka ndryshuar aktorja me origjinë shqiptare Nur Fettahoglu?

Dikur luante rolin e Sulltaneshës Mahidevran në serialin më të shikuar turk - sa ka ndryshuar aktorja me origjinë shqiptare Nur Fettahoglu?

Magazina
Ilnisa i ulet në prehër Meritonit, ky i fundit i këndon: Moj biondinë me sytë e zi

Ilnisa i ulet në prehër Meritonit, ky i fundit i këndon: Moj biondinë me sytë e zi

Magazina
Adelina Ismaili me një tjetër postim i dërgon mesazh indirekt Shefqet Krasniqit: Këtu jemi Gjergj Kastrioti, feja jonë është Shqiptaria

Adelina Ismaili me një tjetër postim i dërgon mesazh indirekt Shefqet Krasniqit: Këtu jemi Gjergj Kastrioti, feja jonë është Shqiptaria

Magazina
Rita Ora flet në emisionin e famshëm amerikan

Rita Ora flet në emisionin e famshëm amerikan "The View" për Kosovën: Po të mos emigronim, me gjasë nuk do të isha këtu ku jam sot

Magazina
Kalo në kategori