LAJMI I FUNDIT:

“Babi e ka thy televizorin”, Buci flet për momentin viral në Big Brother – zbulon nëse flet me Santianën

“Babi e ka thy televizorin”, Buci flet për momentin viral në Big Brother – zbulon nëse flet me Santianën
Foto: Screenshot/YouTube

Ylli Dervishi dhe partnerja e tij, Verona, kanë qenë së fundmi të ftuar në emisionin “Pak pa thënë natën e mirë”.

Ish-banori i Big Brother VIP Kosova 2 ka folur për eksperiencën në këtë format dhe për periudhën pas daljes nga shtëpia.


Në një moment, moderatorja Genta Cana ia përmend hyrjen e Veronës në BBVK dhe pjesën për televizor.

Foto: Screenshot/YouTube

“Akoma qeshim për punën e televizorit. Brenda ka qenë pjesë e lojës gjithçka. Prindërit më kanë pritur shumë mirë. Më kish marrë malli për njerëz, për telefon”, u shpreh ai.

Këtë vit do të ketë dasmë - Ylli Dervishi dhe Verona i japin fund beqarisë
Lexo po ashtu Këtë vit do të ketë dasmë - Ylli Dervishi dhe Verona i japin fund beqarisë

Buci thotë se ruan akoma kontakte të mira me shumë prej konkurrentëve.

Foto: Screenshot/YouTube

“Me shumicën vazhdon akoma kontakti. Shihemi, dalim ndonjë ditë”, theksoi Dervishi.

Verona dhe Ylli gjithashtu zbuluan se nuk flasin më me Santiana Malokun, me të cilën ishte shumë i afërt në Big Brother. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Kaluan natën së bashku - Ilnisa Agolli ndan një moment nga shtrati me Meritonin

Kaluan natën së bashku - Ilnisa Agolli ndan një moment nga shtrati me Meritonin

Magazina
Pas ndarjes nga Xhensila, Bes Kallaku në një lidhje të re dashurie me ish-konkurrenten e “Përputhen”?

Pas ndarjes nga Xhensila, Bes Kallaku në një lidhje të re dashurie me ish-konkurrenten e “Përputhen”?

Magazina
Pas spekulimeve të shumta, Romeo bën veprimin e papritur në lidhje me Heidin

Pas spekulimeve të shumta, Romeo bën veprimin e papritur në lidhje me Heidin

Magazina
E shtyu gazetaren në sy të kamerave, Roza Lati jep sqarim për veprimin skandaloz në tapetin e kuq

E shtyu gazetaren në sy të kamerave, Roza Lati jep sqarim për veprimin skandaloz në tapetin e kuq

Magazina
Teuta Krasniqi flet për ankthin dhe depresionin që përjetoi pas ndarjes nga Blero

Teuta Krasniqi flet për ankthin dhe depresionin që përjetoi pas ndarjes nga Blero

Magazina
Romeo Veshaj injoroi çekun e 10 mijë eurove si finalist, teksa vazhdoi të fliste me banorët pas eliminimit

Romeo Veshaj injoroi çekun e 10 mijë eurove si finalist, teksa vazhdoi të fliste me banorët pas eliminimit

Magazina
Kalo në kategori