LAJMI I FUNDIT:

Këtë vit do të ketë dasmë – Ylli Dervishi dhe Verona i japin fund beqarisë

Këtë vit do të ketë dasmë – Ylli Dervishi dhe Verona i japin fund beqarisë
Foto: Screenshot/Instagram

Ish-konkurrenti i Big Brother VIP Kosova 2, Ylli Dervishi, ka ndarë një lajm fantastik për fansat.

Ai bëri të ditur në Ora Shtatë të Klan Kosovës se së bashku me Veronën po planifikojnë dasmë.


Nuk dihet akoma data e martesës, por është e sigurt se këtë vit do të ketë dasmë.

Foto: Screenshot/YouTube

Ylli ka qenë një nga banorët më të komentuar në edicionin e dytë të këtij reality shou.

Ylli Dervishi ndan një moment romantik me Veronën nga ambientet e Big Brother
Lexo po ashtu Ylli Dervishi ndan një moment romantik me Veronën nga ambientet e Big Brother

Kjo për shkak të situatës dhe raportit që krijoi me Santiana Malokun, gjë që u përfol jashtë shumë.

Foto: Screenshot/Instagram

Në lidhje me këtë, mori famë të madhe edhe partnerja e tij, pasi u fut në BBVK për një përballje me Yllin.

Sidoqoftë, ata po vazhdojnë të jenë të lumtur e të shfaqen kudo bashkë. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë

"Më shumë nuk ka vend" - Xhensila Myrtezaj dërgon mesazh për Bes Kallakun në fotografinë me dy fëmijët e saj

Magazina
Iu nënshtrua një ndërhyrjeje kirurgjikale, Dea Mishel tregon gjendjen përmes një fotografie

Iu nënshtrua një ndërhyrjeje kirurgjikale, Dea Mishel tregon gjendjen përmes një fotografie

Magazina

"Prindërit e Bardhit nuk duan bërllogun që lanë të tjerët, nuk je e denjë" - Sara Gjordeni me përgjigje epike për ndjekësin

Magazina
“Besi dhe Xhensila kanë pasuri të jashtëzakonshme, po ndahen për ta fshehur, Ilir Meta përfshihet këtu”, avokati i njohur befason me deklaratën

“Besi dhe Xhensila kanë pasuri të jashtëzakonshme, po ndahen për ta fshehur, Ilir Meta përfshihet këtu”, avokati i njohur befason me deklaratën

Magazina
Meritoni kërkon nominim kokë më kokë me Heidin, reagon ashpër Romeo

Meritoni kërkon nominim kokë më kokë me Heidin, reagon ashpër Romeo

Magazina
Spekulime për shtatzëni: Bora Zemani me duar në bark u përgjigjet komentuesve

Spekulime për shtatzëni: Bora Zemani me duar në bark u përgjigjet komentuesve

Magazina
Kalo në kategori