Këngëtarja e njohur Arta Bajrami do të prezantojë sot (e enjte) për fansat projektin më të ri muzikor.

Bëhet fjalë për një këngë të re verore, e cila është punuar në studion “ArbaSound” nga Don Arbas, ndërsa për tekstin është kujdesur Roy.

Hello nga Big House Music @arbasound 🔊👊

A post shared by • A R T A • (@artathequeen) on Jul 17, 2018 at 9:54am PDT

Përmes rrjeteve sociale, këngëtarja Bajrami ka ditë që ka paralajmëruar se së shpejti vjen kënga e saj e re.

Xhirimet e klipit janë kryer në Prishtinë, dhe për finalizimin e klipit po kujdeset produksioni Imagine Films.

Të gjitha lajmet nga Estraad Shqiptare Të gjitha lajmet nga Estraad Shqiptare

Arta është shumë e pëlqyer nga publiku për këngët e saj, dhe ka ditur gjithnjë të befasojë fansat me prurjet e saj të reja.

@zaza_kosova the best 👏👓 and @ibonails 💅 👌

A post shared by • A R T A • (@artathequeen) on Jul 9, 2018 at 6:47am PDT

Ajo gjithashtu shquhet për paraqitjet atraktive në klipe, dhe e tillë pritet të vijë edhe në klipin që do ta lansojë sot.

Mbetet të shihet se çfarë befasie ka përgatitur ajo për fansat këtë verë. /Telegrafi/

Te veni tu montu 🎬 Se shpejti 👊❤ @iamdonarbas , @arbasound @onima.co

A post shared by • A R T A • (@artathequeen) on Jul 16, 2018 at 4:28am PDT