Armina Mevlani është një ndër blogeret më të famshme shqiptare dhe kjo bën që të jetë në qendër të vëmendjes së rubrikave rozë.

Bukuroshja tash e sa kohë është në lidhje me djalin e ish-kryeministrit të Shqipërisë, Sali Berisha, Shkelzenin, të cilët ta kurorëzojnë romancën me martesë.

Njëkohësisht, zeshkania është mjaft aktive edhe në rrjetet sociale duke sjell imazhe dhe video të ndryshme nga përditshmëria e saj.

Ajo së fundi përmes llogarisë personale në Instagram ka treguar se pse vonohen femrat gjatë qëndrimit në tualete.

Armina ka zbuluar tërthorazi se vajzat humbin kohë më shumë në banjo duke u munduar të bëjnë një fotografi tërheqëse para pasqyrës se sa për nevojat fiziologjike.

Ndryshe, Mevlanin do ta shohim gjatë muajve të ardhshëm në projekte të tjera që për tematikë kanë botën e modës. /Telegrafi/

View this post on Instagram

That’s what we do in the ladies room so long ..

A post shared by Armina Mevlani (@armina_mevlani) on Aug 31, 2019 at 11:48am PDT