0Shares

Adelina Ismaili konsiderohet si një ndër këngëtaret më të suksesshme shqiptare.

Ajo së fundi është bërë pjesë e serialit “O Sa Mirë”, ku po luan rolin e drejtoreshës së kolegjit.

Në një intervistë për mediat ka pohuar se i pëlqen roli i një vajze të rreptë, pasi që në të kaluarën femrat kanë luajtur rolet e një femre budallaqe.

Në serialin e lartcekur, këngëtarja ka pësuar një ndryshim në dukje teksa vjen me flokë të drejtuar për dallim që i ka paksa të thyera.

Por, së fundi këngëtarja ka publikuar një fotografi në llogarinë personale në Instagram teksa shihet krejtësisht e transformuar.

Kështu së paku thotë këngëtarja në përshkrimin e imazhit teksa shihet me flokë të kapur dhe fytyrë më të errët si një bukëkuq fantastik.

“Krejtësisht e transformuar prej të magjishëm Sellma Kasumoviq”, ka shkruar Adelina në Instagram.

Ndryshe, këngëtaren nuk dihet nëse do ta shohim në ndonjë projekt të ri muzikor, pasi që aktualisht është e angazhuar në serial si dhe në rritjen e djalit, Uliksit. /Telegrafi/

Let the sun in your eyes and stars in your lips #2018 @sellmakasumoviq @kaci.lleshi

A post shared by Adelina Ismaili (@adelinaofficiel) on Jan 6, 2018 at 2:06am PST

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)