LAJMI I FUNDIT:

Xhuli Nura publikon fotografi nga varrezat e Jasharajve: I përjetshëm kujtimi për të rënët për liri

Xhuli Nura publikon fotografi nga varrezat e Jasharajve: I përjetshëm kujtimi për të rënët për liri

Ka pak ditë që ka përfunduar edicioni i parë i spektaklit të famshëm, Big Brother VIP Kosova.

Reklama

Xhuli Nura ishte në mesin e finalistëve, ndërkohë që edhe pas daljes nga shtëpia ka filluar menjëherë me angazhimet e saj.

Ajo kishte paralajmëruar se në ditën e sotme (e shtunë) do të vizitonte Skenderajn dhe si cak kishte disa pika.

Foto: Screenshot/Instagram

Bashkë me Brunon, modelja nga Drenica fillimisht kanë vizituar kryetarin e komunës së Skenderajt, Fadil Nurën.

Xhuli dhe Bruno vizitojnë kryetarin e Skenderajt, Fadil Nurën
Lexo po ashtu Xhuli dhe Bruno vizitojnë kryetarin e Skenderajt, Fadil Nurën

Pas kësaj, ish-konkurrentja e BBVK ka publikuar disa fotografi nga Prekazi, më gjegjësisht nga varrezat e Jasharajve.

Foto: Screenshot/Instagram

“Sot me Brunon me shumë krenari kemi vizituar Prekazin legjendar. I përjetshëm kujtimi për të rënët për liri”, ka shkruar ajo.

Nura nga ana tjetër shpesh brenda shtëpisë ka folur për familjen e saj, kontributin e tyre në luftë e po ashtu edhe për shumë situata të tjera që iu kanë ndodhur në të kaluarën. /Telegrafi/

Foto: Screenshot/Instagram

Në trend Magazina

Më shumë
Xhuli shkon në mbrëmje të maturës, zgjedh një nga 300 djem kandidatë për t'u bërë shoqëruese

Xhuli shkon në mbrëmje të maturës, zgjedh një nga 300 djem kandidatë për t'u bërë shoqëruese

Magazina
Shakira dhe Hamilton të pandashëm – pas garës së Formula 1, fotografohen bashkë në darkë me miq

Shakira dhe Hamilton të pandashëm – pas garës së Formula 1, fotografohen bashkë në darkë me miq

Magazina
Kënga e re e Luizit pjesë e trendeve muzikore nga e gjithë bota

Kënga e re e Luizit pjesë e trendeve muzikore nga e gjithë bota

Magazina
Bukuroshja nga Kosova, Mejreme Hajdaraj bën krenarë shqiptarët duke fituar në Egjipt kurorën e 'Miss Elite World 2023'

Bukuroshja nga Kosova, Mejreme Hajdaraj bën krenarë shqiptarët duke fituar në Egjipt kurorën e 'Miss Elite World 2023'

Magazina
Dikur adhurohej nga vajzat adoleshente në mbarë botën, Chad Michael Murray sot duket më mirë se kurrë

Dikur adhurohej nga vajzat adoleshente në mbarë botën, Chad Michael Murray sot duket më mirë se kurrë

Magazina
Megan Fox publikon fotografi me bikini për të ngacmuar imagjinatën

Megan Fox publikon fotografi me bikini për të ngacmuar imagjinatën

Magazina
Kalo në kategori