0Shares

Aktorja e serialit “O Sa Mirë”, Arta Nitaj, ka konfirmuar lidhjen e re të saj.

Bukuroshja shqiptare e cila njihet për rolin e “Xhesikës” në serialin “O Sa Mirë” ka konfirmuar lidhjen e re të dashurisë.

Gjithnjë joshëse, ajo ishte kryetemë e mediave muajt e fundit. Foto: Veton Osmani

Në rrjetin social Instagram ajo ka ndryshuar foton e saj të profilit duke e postuar një foto me Brunon, këngëtarin e njohur të labelit ThreeDots.

Lajmet e fundit nga yjet seksi shqiptare (Foto/Video) Lajmet e fundit nga yjet seksi shqiptare (Foto/Video)

Arta është përfolur për një sërë lidhjesh romantike, ku madje u spekulua për një romancë më djalin e presidentit Thaçi, Endritin.

Foto e profilit që konfirmon lidhjen e re.

Kjo romancë e Xhesikës e konfirmuar me Brunon shuan zërat për statusin e saj dhe spekulimet e shumta nëpër mediat e shkruara. /Telegrafi/

…be each other's paradise

A post shared by •Arta Nitaj (@artaanitaj) on Jun 23, 2017 at 1:56am PDT

His sun 🌞

A post shared by •Arta Nitaj (@artaanitaj) on Jun 15, 2017 at 5:56am PDT

A post shared by •Arta Nitaj (@artaanitaj) on May 26, 2017 at 10:24am PDT

Dress by bestie @lookatme.ks 💜

A post shared by •Arta Nitaj (@artaanitaj) on Oct 30, 2016 at 7:30am PDT

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)