LAJMI I FUNDIT:

Vera Ora me të tjera poza tërheqëse nga pushimet në jug të Shqipërisë

Vera Ora me të tjera poza tërheqëse nga pushimet në jug të Shqipërisë

Nëna e këngëtares shqiptare me famë botërore, Rita Orës, Vera Ora, po shijon prej ditësh pushimet në Shqipëri.

Reklama

Ajo dhe bashkëshorti i saj, Besnik Sahatçiu, po kalojnë një periudhë të mirë në jug të Shqipërisë.

Duke qenë se janë aktiv dhe mjaft të ndjekur në rrjete sociale, ka qenë së fundmi psikiatrja ajo e cila ka ndarë disa imazhe të reja nga momentet në Sarandë.

Vera Ora (Foto: Instagram)

Ajo shfaqet në një palë rroba banje blu, të cilat duket se i ka kombinuar me prapavijën – pamjen e mahnitshme të bregdetit.

Të gjitha lajmet nga Vera Ora
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Vera Ora

“Më duhej ta kombinoj me detin kristal blu të Shqipërisë”, ka thënë ajo.

Vera Ora (Foto: Instagram)

Përkundër moshës, Vera duket në formë të mirë dhe mori vëmendje me fizikun atraktiv.

Ajo dhe Besniku janë përkrahësit më të mëdhenj të Ritës, që qëndrojnë prapa çdo suksesi të saj. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Eskalon situata, Bledi Mane degradon me fjalor banal ndaj Nita Latifi në emision

Eskalon situata, Bledi Mane degradon me fjalor banal ndaj Nita Latifi në emision

Magazina
Publikohet dokumenti që vërteton se kurorëzimi i Luizit me Kiarën ishte fiktiv, fituesi i BBVA rezulton beqar në gjendjen civile

Publikohet dokumenti që vërteton se kurorëzimi i Luizit me Kiarën ishte fiktiv, fituesi i BBVA rezulton beqar në gjendjen civile

Magazina
Duke u mbajtur për dore dhe shumë të afërt – forcohen thashethemet për lidhjen e Lukakut me Megan Thee Stallion

Duke u mbajtur për dore dhe shumë të afërt – forcohen thashethemet për lidhjen e Lukakut me Megan Thee Stallion

Magazina
Shakira dhe makthi i papritur që po përjeton me fëmijët në Miami

Shakira dhe makthi i papritur që po përjeton me fëmijët në Miami

Magazina
Bëhet viral momenti kur Jane Fonda e goditi në shpinë me certifikatën e çmimit regjisoren fituese në Kanë

Bëhet viral momenti kur Jane Fonda e goditi në shpinë me certifikatën e çmimit regjisoren fituese në Kanë

Magazina

"Ai është një burrë me fat" - Rita Ora me një veshje transparente e bën për vete bashkëshortin e saj 47 vjeçar në një dalje në mbrëmje

Magazina
Kalo në kategori