LAJMI I FUNDIT:

Valdrin Sahiti hap dyqan në qendër të Brukselit, futet mes markave “Gucci”, “Prada” e “Rolex”

Valdrin Sahiti hap dyqan në qendër të Brukselit, futet mes markave “Gucci”, “Prada” e “Rolex”

Kreatori më i famshëm shqiptar, Valdrin Sahiti po e ndërkombëtarizon markën e tij, duke depërtuar edhe në qendrat tjera të Evropës, pas dominimit të Prishtinës, Tiranës e Shkupit.

Reklama

Nëpërmjet një video të shkurtër të cilën e ka ndarë në Instagram, Sahiti tregon se markat e tij të veshjeve tani do të jenë në dispozicion në dyqanin e tij që do të jetë në qendër të Brukselit.

Mirëpo me një hulumtim të vogël online është kuptuar se Valdrin Sahiti do të jetë prezent në rrugën më të shtrejtë të Brukselit me dyqanin e tij, i radhitur mes brendeve të mëdha botërore sikurse Gucci, Prada e Rolex.

Po ashtu është thënë se dyqani i ri i VS në Bruksel do të hapet në muajin e ardhshëm, ndërsa pritjet janë që projektet e zgjerimit të biznesit të VS të jenë edhe më të mëdha, dhe se krijimet e Valdrinit do të mund të blihen shumë shpejtë edhe në qendrat tjera të Evropës.

Dhe natyrisht se ne të gjithë i gëzohemi suksesit tjetër të Valdrinit, prandaj edhe e urojmë për arritjen. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Marina Vjollca dhe Getoar Selimi marrin pjesë në Javën e Modës në Milano, shkëlqejnë me dukjen në sfilatën e 'Elisabetta Franchi'

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi marrin pjesë në Javën e Modës në Milano, shkëlqejnë me dukjen në sfilatën e 'Elisabetta Franchi'

Magazina
Shtyhet nisja e edicionit të dytë të Big Brother VIP Kosova

Shtyhet nisja e edicionit të dytë të Big Brother VIP Kosova

Magazina

"O Sa Mirë" nis së shpejti audicionet, një ish-aktor nga "Portokalli" dhe një ish-miss shprehin interesim për të qenë pjesë e tij

Magazina
Pas shpërnguljes në ShBA, Messi zbulon dëshirën e vetme familjare të parealizuar: Një vajzë nga Antonella

Pas shpërnguljes në ShBA, Messi zbulon dëshirën e vetme familjare të parealizuar: Një vajzë nga Antonella

Magazina
ATK-ja vendos detyrime tatimore ndaj këngëtarit Sinan Vllasaliu, akuzohet se ka dëmtuar shtetin e Kosovës me mbi 24 mijë euro

ATK-ja vendos detyrime tatimore ndaj këngëtarit Sinan Vllasaliu, akuzohet se ka dëmtuar shtetin e Kosovës me mbi 24 mijë euro

Magazina
Presidentja Osmani dhe Zotëriu i Parë duken elegantë gjatë paraqitjes së tyre të përbashkët në New York

Presidentja Osmani dhe Zotëriu i Parë duken elegantë gjatë paraqitjes së tyre të përbashkët në New York

Magazina
Kalo në kategori