0Shares

Partnerët e paemëruar që po ushtronin joga në një bregdet të Shteteve të Bashkuara, janë ndërprerë nga një valë e detit.

Për shkak se ndodheshin në skaj të bregut, gati u rrëzuan keq kur u befasuan nga uji, transmeton Telegrafi.

“Sikur vala të ishte më e madhe, do të mbuloheshin tërësisht nga uji”, është një koment lidhur me rastin.

Mirëpo, ata nuk kanë pësuar ndonjë lëndim dhe menjëherë janë larguar nga aty. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)