LAJMI I FUNDIT:

Takim në fushë dhe jashtë fushës, Manchester United përgatitë ofertën e lartë për yllin e Bayernit

Takim në fushë dhe jashtë fushës, Manchester United përgatitë ofertën e lartë për yllin e Bayernit

Bayern Munich dhe Manchester United do të përballen në ndeshjen kryesore të mbrëmjes në xhiron e parë të Ligës së Kampionëve.

Ky duel do të zhvillohet në stadiumin Allianz Arena në Munich, ku përballë njëra tjetrës do të jenë dy gjigantë evropianë.

Megjithatë drejtuesit e dy skuadrave kanë pasur një takim para përballjes së mbrëmjes në Allianz Arena.


Djajtë e Kuq janë të interesuar për transferimin e sulmuesit gjerman Serge Gnabry në Old Traford.

Erik Ten Hag e pëlqen shumë sulmuesin gjerman për faktin se ai mund t’i luaj disa pozita në repartin ofensivë dhe dëshiron transferimin e tij.

28-vjeçari nuk ka një pozitë fikse si titullar te Bayerni dhe mund ta mendoj rikthimin në elitën e futbollit anglez.

Serge Gnabry përfundon në listën e dëshirave të Barcelonës
Lexo po ashtu Serge Gnabry përfundon në listën e dëshirave të Barcelonës

The Mirror ka raportuar se Djajtë e Kuq kanë bërë një ofertë prej 58 milionë eurove për gjermanin, ofertë që po konsiderohet nga Bayerni.

Në rast se Bayern e pranon ofertën, atëherë Gnabry do t’i bashkohej gjigantit anglez në janarin e vitit 2024. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Ronaldo, Messi, Pele apo Maradona? - ChatGPT tregon se kush është lojtari më i mirë i të gjitha kohërave

Ronaldo, Messi, Pele apo Maradona? - ChatGPT tregon se kush është lojtari më i mirë i të gjitha kohërave

Ndërkombëtare
Tifozët e Anglisë shpallin fajtor një lojtar për humbjen e finales nga Spanja

Tifozët e Anglisë shpallin fajtor një lojtar për humbjen e finales nga Spanja

Përfaqësueset

"Yamal duhet të ndalohet të luajë" - ylli i Spanjës zë në befasi të gjithë me deklaratën për Laminen

Përfaqësueset
Al-Nassr i Ronaldos ofron mega kontratë për ta bërë yllin e Real Madridit futbollistin më të paguar në botë në pozicionin e tij

Al-Nassr i Ronaldos ofron mega kontratë për ta bërë yllin e Real Madridit futbollistin më të paguar në botë në pozicionin e tij

La Liga
Ekspedita e Spanjës arrin në Madrid, vëmendjen merr princesha me fanellën yllit të La Rojas

Ekspedita e Spanjës arrin në Madrid, vëmendjen merr princesha me fanellën yllit të La Rojas

Përfaqësueset
Renditja pëson ndryshime të mëdha, këta janë favoritët për ta fituar Topin e Artë

Renditja pëson ndryshime të mëdha, këta janë favoritët për ta fituar Topin e Artë

Ndërkombëtare
Kalo në kategori