LAJMI I FUNDIT:
Serge Gnabry

Serge Gnabry

144 Artikuj

Info

Serge Gnabry është gjerman i lindur më 19 korrik të vitit 1995

Gnabry drejt rikthimit në Ligën Premier, dy top klube po mendojnë transferimin e tij

Gnabry drejt rikthimit në Ligën Premier, dy top klube po mendojnë transferimin e tij

Bundesliga
Eksod masiv tek Bayerni – gjashtë yje mund të largohen nga bavarezët këtë verë

Eksod masiv tek Bayerni – gjashtë yje mund të largohen nga bavarezët këtë verë

Bundesliga
Eksod te Bayern Munichu këtë verë – largohen shtatë futbollistë, vlera e të cilëve llogaritet 340 milionë euro

Eksod te Bayern Munichu këtë verë – largohen shtatë futbollistë, vlera e të cilëve llogaritet 340 milionë euro

Bundesliga
Gjermania publikon listën për Euro 2024, Nagelsmann lë jashtë katër lojtarë të mëdhenj

Gjermania publikon listën për Euro 2024, Nagelsmann lë jashtë katër lojtarë të mëdhenj

Përfaqësueset
Gnabry zbulon planin e Bayernit për ndeshjen kthyese me Real Madridin

Gnabry zbulon planin e Bayernit për ndeshjen kthyese me Real Madridin

Liga e Kampionëve
“Do të luajë dhe do të shënojë kundër Real Madridit” – Tuchel tregon se ylli i Bayern Munich është kthyer nga dëmtimi

“Do të luajë dhe do të shënojë kundër Real Madridit” – Tuchel tregon se ylli i Bayern Munich është kthyer nga dëmtimi

Liga e Kampionëve
Gnabry nuk është, por edhe dy yje të tjerë në dyshim – Thomas Tuchel tregon gjendjen e futbollistëve të tij para ndeshjes me Arsenalin

Gnabry nuk është, por edhe dy yje të tjerë në dyshim – Thomas Tuchel tregon gjendjen e futbollistëve të tij para ndeshjes me Arsenalin

Liga e Kampionëve
Bayern Munich mbeti pa dy lojtarë të rëndësishëm për ndeshjen e kthimin ndaj Arsenalit në Ligën e Kampionëve

Bayern Munich mbeti pa dy lojtarë të rëndësishëm për ndeshjen e kthimin ndaj Arsenalit në Ligën e Kampionëve

Liga e Kampionëve
Bayern Munich i shënon Arsenalit në Emirates

Bayern Munich i shënon Arsenalit në Emirates

Liga e Kampionëve
Plani ambicioz i Bayern Munichut – nënshkruhen tre yje, shtatë emra të mëdhenj rrezikojnë largimin

Plani ambicioz i Bayern Munichut – nënshkruhen tre yje, shtatë emra të mëdhenj rrezikojnë largimin

Bundesliga
Revolucion ekstrem te Bayerni: Deri në tetë largime në verë

Revolucion ekstrem te Bayerni: Deri në tetë largime në verë

Bundesliga
Bayern Munich do të shesë pesë lojtarë duke përfshirë objektivin e Realit dhe Man Cityt

Bayern Munich do të shesë pesë lojtarë duke përfshirë objektivin e Realit dhe Man Cityt

Bundesliga
Bayern Munich konsideron shitjen e pesë yjeve në verë, alarmohen Man Utd dhe Liverpool

Bayern Munich konsideron shitjen e pesë yjeve në verë, alarmohen Man Utd dhe Liverpool

Bundesliga
Përçarje brenda klubit të Bayernit – gjashtë lojtarë po udhëheqin revoltën ndaj Tuchelit

Përçarje brenda klubit të Bayernit – gjashtë lojtarë po udhëheqin revoltën ndaj Tuchelit

Bundesliga
Yjet e futbollit që nëse kishin zgjedhur vendin e origjinës, sot do të ishin në finalen e madhe Nigeri – Bregu i Fildishtë

Yjet e futbollit që nëse kishin zgjedhur vendin e origjinës, sot do të ishin në finalen e madhe Nigeri – Bregu i Fildishtë

Përfaqësueset
Bayern Munich do t’i nënshtrohet një revolucioni serioz: Pesë yje do të largohen nga “Allianz Arena”

Bayern Munich do t’i nënshtrohet një revolucioni serioz: Pesë yje do të largohen nga “Allianz Arena”

Bundesliga
Lëndimi i Serge Gnabryt i shtohet problemeve të Bayern Munich

Lëndimi i Serge Gnabryt i shtohet problemeve të Bayern Munich

Bundesliga
Takim në fushë dhe jashtë fushës, Manchester United përgatitë ofertën e lartë për yllin e Bayernit

Takim në fushë dhe jashtë fushës, Manchester United përgatitë ofertën e lartë për yllin e Bayernit

Premier League
Tuchel kërkon largimin e shtatë yjeve nga Bayern Munichu këtë verë, Sadio Mane mund të jetë largimi kryesor

Tuchel kërkon largimin e shtatë yjeve nga Bayern Munichu këtë verë, Sadio Mane mund të jetë largimi kryesor

Bundesliga
Serge Gnabry përfundon në listën e dëshirave të Barcelonës

Serge Gnabry përfundon në listën e dëshirave të Barcelonës

La Liga


mob5