Hip hop ylli i Babastars, Skivi, ka publikuar projektin e parë të tij nga albumi vijues.

“Nitro” titullohet projekti i parë që vjen si intro i albumit të ri që këtë vit vjen nga Skivi.

Publikimin e konfirmoi vet reperi në Instagra, teksa këngën e ka publikuar në të gjitha platformat, përveç në YouTube.

View this post on Instagram

A jeni edhe ju t’pajtimit me pru diqka t’re🤗

A post shared by SKIVI (@skivi_official) on Nov 16, 2018 at 10:09am PST

Ai ka konfirmuar se në YouTube projekti vjen me videoklip shumë shpejt.

Skivi në këtë projekt thumbon rivalët dhe pjesën e skenës që nuk bëjnë muzikë kualitative sipas tij.

Muzika është punuar nga DorantBeats në BreshkaStudio.

Ndërkaq, videoklipi është duke u punuar nga Dardan Sadiku.

/Telegrafi/