Skerdi dhe Nora Istrefi kanë publikuar bashkëpunimin e tyre.

Projekti i ri i këngëtarit të cilësuar si “The Weeknd” shqiptar vjen në super bashkëpunim.

View this post on Instagram

🤔

A post shared by S K E R D I (@skerdiago) on Nov 4, 2018 at 4:27am PST

Është Nora Istrefi ajo që gjendet në projektin e ri të këngëtarit karakteristik.

Kënga titullohet “M’ke Mungu” dhe është punuar në shtëpinë e hiteve, nga producenti i madh shqiptare, BigBang.

Se projekti është i destinuar për hit, i shtohet edhe fakti se ka një super klip.

Max Production qëndron prapa videoklipit të Skerdit e Norës, duke u rikthyer kështu fuqishëm në skenë para performancave të dimrit.

View this post on Instagram

comming soon “M’ke mungu”

A post shared by Nora Istrefi (@noraistrefi) on Dec 7, 2018 at 6:58am PST

Dy artistët do të jenë mjaft të angazhuar me koncerte anë e mbanë Evropës gjatë stinës së dimrit. /Telegrafi/