LAJMI I FUNDIT:

Skena romantike mes Anxhela Peristerit dhe Atdhe Xharavinës, ish-banori i BBVK-s pjesë e klipit të këngëtares?

Skena romantike mes Anxhela Peristerit dhe Atdhe Xharavinës, ish-banori i BBVK-s pjesë e klipit të këngëtares?

Anxhela Peristeri është një prej emrave më të dashur në industrinë e muzikës.

Peristeri pritet që së shpejti të lansojë këngën e re të titulluar “Bota ime” dhe prej tani ka publikuar disa imazhe dhe një sekuencë se si do të duket klipi.


Befasia për të gjithë është se pjesë e klipit të saj do të jetë protagonist edhe Atdhe Xharavina njëherësh ish banori i Big Brother VIP Kosova.

Anxhela ka të veshur një fustan të kuq të lirshëm dhe përherë bukuria e saj është ajo që i mahnit të gjithë.

Nuk mund të mos vihet re natyrisht edhe vallëzimi sensual që bën ajo me Atdheun, në videon e publikuar në Instagram. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë

"Kur ndahesh nga gruaja, sjell 30 goca kur del në skenë" – Ledri Vula konfirmon ndarjen nga Sara gjatë spektaklit të BBVA?

Magazina
Egla Ceno, fituese e Big Brother VIP Albania 3

Egla Ceno, fituese e Big Brother VIP Albania 3

Magazina
Shpërthejnë komentet negative, menjëherë pas eliminimit të Meriton Mjekiqit nga gara

Shpërthejnë komentet negative, menjëherë pas eliminimit të Meriton Mjekiqit nga gara

Magazina
Përfundon edicioni i tretë i Big Brother VIP Albania me Eglën fituese - gjithçka që ndodhi në natën finale

Përfundon edicioni i tretë i Big Brother VIP Albania me Eglën fituese - gjithçka që ndodhi në natën finale

Magazina
Surprizë madhështore: Egla Ceno dërgohet në teatrin e Elbasanit, për të parë një shfaqje teatrale të organizuar në nder të saj

Surprizë madhështore: Egla Ceno dërgohet në teatrin e Elbasanit, për të parë një shfaqje teatrale të organizuar në nder të saj

Magazina

"Ka qenë një ndër momentet më të vështira për ne", babai i Meritonit flet për herë të parë për Ilnisën dhe nominimin e fortë me Eglën

Magazina
Kalo në kategori