Këngëtaret e njohura të skenës Shyhrete Behluli dhe Gili, duke se ruajnë një miqësi shumë të mirë me njëra-tjetrën.

Miqësi kjo, që mes vete e shkëmbejnë edhe bashkëshortët e tyre, Iliri me Lulzimin.

Shyhrete Behluli bëhet gjyshe! Shyhrete Behluli bëhet gjyshe!

Dy çiftet së fundmi kanë shkuar së bashku me pushime, dhe këtë e kanë bërë të ditur nga një fotografi të publikuar në Instagram.

Ka qenë Shyhrete Behluli ajo që ka publikuar këtë foto, me mbishkrimin “Pushim me shoqëri”.

Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

Ndryshe, si Shyhretja ashtu edhe Gili janë shumë të pëlqyera nga publiku për muzikën e tyre. /Telegrafi/