LAJMI I FUNDIT:

Shqipe Hysenaj i kërkon Gani Gërmisë që ta lë alkoolin: Je i varur, e pi në mëngjes e deri në darkë

Shqipe Hysenaj i kërkon Gani Gërmisë që ta lë alkoolin: Je i varur, e pi në mëngjes e deri në darkë

Shqipe Hysenaj dhe Gani Gërmia janë sqaruar për incidentin që ndodhi mes tyre disa orë më parë.

Në spektakël u transmetua materiali i plotë, ku shihej Shqipja që kishte eskaluar me fjalë e ofendime ndaj gazetarit.

Kjo nisi pas një bluze që i kërkoi humoristi banores, e për të cilën ia hodhi rrobat e tjera në dhomë.

Foto: Screenshot/YouTube

Në bisedën që po bënin në Prime, mes shumë gjërash, ish-konkurrentja e “Përputhen” kërkoi nga Ganiu që ta lë alkoolin.

Kjo pasi ai shpesh është akuzuar edhe nga banorët e tjerë që në shumë raste nuk e ka kontrolluar dot veten.

"Ky është sulm fizik" - publikohet materiali ku tregon incidentin mes Shqipes dhe Gani Gërmisë
Lexo po ashtu "Ky është sulm fizik" - publikohet materiali ku tregon incidentin mes Shqipes dhe Gani Gërmisë

“Ka mundësi ta lësh atë alkoolin, më ke vënë në ankth, nuk të dua dot afër, sëmurem”, u shpreh ajo.

Shqipja vazhdoi duke i thënë se është i varur nga alkooli, gjersa shtoi: “E pi në mëngjes dhe në darkë”. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë

"Ajo ka rrënjë edhe këtu", mediat në Bosnje shkruajnë për origjinën gjysmë-boshnjake të Dua Lipës nga ana e nënës

Magazina
Dikur luante rolin e Sulltaneshës Mahidevran në serialin më të shikuar turk - sa ka ndryshuar aktorja me origjinë shqiptare Nur Fettahoglu?

Dikur luante rolin e Sulltaneshës Mahidevran në serialin më të shikuar turk - sa ka ndryshuar aktorja me origjinë shqiptare Nur Fettahoglu?

Magazina
Romeo Veshaj ironizon me daljen e Gracianos: Një dolli për ty, e mbajtëm fjalën vëlla

Romeo Veshaj ironizon me daljen e Gracianos: Një dolli për ty, e mbajtëm fjalën vëlla

Magazina
Donaldi i reagon publikisht Arbër Hajdarit pas komenteve për vëllanë e tij Romeon në Big Brother VIP Albania

Donaldi i reagon publikisht Arbër Hajdarit pas komenteve për vëllanë e tij Romeon në Big Brother VIP Albania

Magazina
Graciano eliminohet nga Big Brother VIP Albania

Graciano eliminohet nga Big Brother VIP Albania

Magazina
E dashura shkon për ta marrë në Big Brother VIP Albania, Albi Nako refuzon të tërhiqet dhe vazhdon garën

E dashura shkon për ta marrë në Big Brother VIP Albania, Albi Nako refuzon të tërhiqet dhe vazhdon garën

Magazina
Kalo në kategori