Muajt e fundit nuk kanë qenë të lehtë për Shakiran.

Reklama

Këngëtarja ka qenë rregullisht në kryefjalë pas ndarjes së saj nga Gerard Pique, dhe që atëherë, thashetheme të panumërta në lidhje me dashurinë dhe jetën e saj personale janë shfaqur.

Që nga romanca e re e Piques me Clara Chian, ka pasur spekulime se çfarë do të ndodhë më pas për kolumbianen.

E lodhur nga zhurma e mediave dhe me një mesazh të fuqishëm, Shakira i ka bërë të qarta njëherë e mirë gjërat.

“Në respekt për fëmijët e mi dhe momentet që po kalojnë, kërkoj nga mediat të ndalojnë spekulimet”, tha ajo.

Shakira dhe Pique fotografohen në gjykatë teksa ratifikojnë marrëveshjen për kujdestarinë e fëmijëve Shakira dhe Pique fotografohen në gjykatë teksa ratifikojnë marrëveshjen për kujdestarinë e fëmijëve
Reklama

“Unë nuk kam partner dhe asgjë tjetër përveçse t’i përkushtohem plotësisht fëmijëve të mi dhe mirëqenies së tyre”.

Reklama

View this post on Instagram

A post shared by Burberry (@burberry)

Thuhet se instruktori i sërfit i ka dhënë mësim familjes për një kohë të gjatë, shumë kohë përpara ndarjes, ndaj dhe i ka dhënë mësim edhe Gerardit.

Kështu, nuk është e çuditshme që Shakira dhe fëmijët e saj t’i vazhdojnë ato.

View this post on Instagram

A post shared by Shakira (@shakira)

Të njëjtit u fotografuan ditë më parë në gjykatë gjersa ratifikuan marrëveshjen për kujdestarinë e fëmijëve. /Telegrafi/

View this post on Instagram

A post shared by Shakira (@shakira)